Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » KLM kézipoggyászt lemérik...

KLM kézipoggyászt lemérik Budapesten/Amszterdamban?

Figyelt kérdés
Nemsokára repülök és a gépre 55x35x25 vihető fel, 1 cm eltérés van a bőröndömnél, a fogókája ennyivel nagyobb. Ha erősen nyomom, le tudom lapítani. Ebbe bele fognak kötni, vagy azért 1 cm még nem vészes? Tudom, hogy nagyon komolyan veszik, és elég sokat repültem is már, eddig Wizz-el, Ryanairrel, Transaviával és EasyJettel. Eddig csak egyetlen helyen rakatták bele a keretbe a bőröndöt, Londonban a Southend reptéren. Budapest-Amszterdam között fogok repülni. Köszi a válaszokat!

2017. okt. 11. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
ha ránézésre is nagy, belerakatják. nem tudhatod előre hogy belerakatják-e vagy sem. azonban ha összenyomva belefér a keretbe nem gond.
2017. okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nagy ránézésre, egy sima 4 kerekű bőrönd. Igazából nem is nagyobb 55 cm-nél, csak a fogókánál látok kb. 1 cm-es különbséget. Igazából ilyen rugalmas az a fogóka, szóval ha lenyomom, lapul pár mm-t, szóval épp méret lehet...
2017. okt. 11. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
A fogóka is része a bőröndnek, nem? Neked baj, ha AMS helyett EIN-ben tesz le a gép?
2017. okt. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
A KLM nem proli wizzair, ra sem neznek a kezire, mi becs amszterdam kozott repultunk veluk
2017. okt. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4-es válaszoló: Köszönöm szépen, erre gondoltam én is, hogy a KLM nem fapados, így tán csak nem kötnek bele.


#3-as: igazából nekem akár Eindhoven is jó lenne amúgy, mert megyek utána úgyis tovább :D

2017. okt. 12. 12:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra azert keszulj, hogy a nagyobb borondoket a kapunal elveszik es fel kell adnod ingyen. Mert ha sokan mennek kezivel, akkor nem fer fel mindenkie a fej feletti taroloba. Szoval ugy pakolj hogy az ertekes dolgaidat ki tudd venni.
2017. okt. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
2-szer repültem KLM-mel. Nem nézték a kézit. Valamint nagyon jó légitársaság.
2017. okt. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!