Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülés 5hos babával wizzairnel?

Bai987 kérdése:

Repülés 5hos babával wizzairnel?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy a wizzairnel a babának vihetek e a fedelzetre termoszban forró vizet a tapszerhez.es h a 2 elembol álló babakocsi okoz e gondot.?
2017. okt. 13. 08:55
 1/9 A kérdező kommentje:
K. Ra nem a véleményed érdekelt. Ha valami nem tetszik azt oszd meg mással én nem erre voltam kíváncsi. Nyugodtan húzz a p. Ba a valszoddal. Viszlát
2017. okt. 13. 09:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem ertem, hogy a wizzairhez ennek mi koze lenne.
2017. okt. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Csecsemőkre nem vonatkozik a folyadékokra vonatkozó korlátozás. Vihetsz neki tápszert, vizet. A biztonsági ellenőrzésen kérhetik, hogy kóstolj bele, hogy tényleg az e.

A babakocsit is viheted. A poggyászfeladó pultnál odaadod a jegyet, amin a baba foglalása van, adnak csomagcímkét a babakocsira, és egészen a gépig tolhatod a kocsit. Itt berakják a gép csomagtartójába. A célállomáson a feladott csomagokkal együtt kapod meg a babakocsit. Nem gond, ha két részes. Akkor mindkét fele kap címkét.

2017. okt. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nagyon köszönöm az információt.sokat Segített.
2017. okt. 13. 12:16
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Forró vizet adnak a gépen is, ha kéred. Babakocsis dolgokat megtalálod a wizz oldalán. Bár a legjobb az lenne ha nem repülnél az 5 hónapossal...
2017. okt. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Te most kiemelted a kérdést?
2017. okt. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Túl vagyunk rajta. Minden rendben volt. Nem volt sírás sem. Ügyesen viselte. Az érdemleges válaszokat köszönöm.
2017. okt. 16. 09:14
 8/9 anonim válasza:
22%
ha csak nem valami nagyon-nagyon fontos ügyben kell utazni, én felelőtlenségnek és bizonyos fokú egoizmusnak tartom ekkora babát repültetni. Zavarja a környezetet, hallgathatják zárt térben a gyerekbömbölést és biztosan szegénykének sem tesz jót lelkileg és fizikailag sem.Szomorú, ha egy szülő nem képes ennyi alázatra, hogy legalább 1 évig nem megy repülős vakációra, találhat millió értelmes és a baba számára is hasznosabb kikapcsolódást
2017. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na akkor tisztázzuk h nem jó kedvbol repultunk.(nem vakáció miatt repultunk) hanem mert más megoldás nem volt. A felelőtlenség meg nem itt kezdődik.de mivel túl vagyunk rajta sírás és mások zavarasa nélkül,mar targytalan a többi komment.
2017. okt. 17. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!