Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz air weboldalán, hol...

Wizz air weboldalán, hol tudok becsekkolni, ha nincs foglalt helyem?

Figyelt kérdés
Rámegyek a foglalás adataira, ahol az indulási, érkezési időpont, stb látható. Hol fog megjelenni a becsekkolási gomb? Mert egyelőre, semmit sem látok.
2017. okt. 29. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Mikorra szol a jegyed?

Ugy tudom, az uj rendszerben, ha nincs helyfoglalasod, akkor 48(?) oraval az indulas elott csekkolhatsz csak be, nem korabban.

2017. okt. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A becsekkolás mást jelent. Amikor repjegyet foglalsz, akkor megrendeled a jegyet és kifizeted (ez lehet 8 hónappal az utazás előtt is). Amikor közeledik az utazás időpontja, akkor lehet becsekkolni, ami azt jelenti: megjöttem, itt vagyok. Ennek az időpontja légitársaságoktól függ. A Wizzair-nál eképpen van:

- Ha a foglalás során ülőhelyet választott: 30 nappal a járat indulása előtt (csekkolhat be).

- Ha nem vásárolt ülőhelyet: 48 órával a kimenő járat indulása előtt (csekkolhat be).

2017. okt. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!