Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A repülőn kikapcsova kell...

A repülőn kikapcsova kell tartani a telefon, a tabletet, a laptopot?

Figyelt kérdés
Nyilván szeretnék csinálni képet is, meg zenét hallgatni meg olvasni...
2017. okt. 31. 14:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%
Hülyeség, nem kell kikapcsolni. Fel- és leszálláskor kell repülő üzemmódba rakni, de azt is csak azért, hogy ne zavarjon be a földi és légi kommunikáció között, mert kivételes esetekben megtörténhet. A repülőn elrontani biztos, hogy semmit sem fog. Aki pedig azt írta, hogy végig ki kell kapcsolni, gondoljon már bele, hogy akkor miért van egyre több járaton wifi?
2017. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 Az értő olvasás úgy látszik neked sem az erősséged!
2017. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%
#11 Butaság, amit írsz! A repülő üzemmód mindenhol alap a repülés teljes időtartama alatt! A wifit pedig be lehet kapcsolni repülő üzemmód alatt is, úgy a repülő üzemmód aktív maradjon.
2017. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#12 Milyen értő olvasás? Mit olvastam félre?
2017. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#14 Arról volt szó, hogy a Turkish valami ismeretlen okból elrakatja veled a telefont akkor is, ha repülő üzemmódban vagy. Velem egy hét alatt négyszer csinálták meg tavaly, tehát nem csak egyetlen stewardnak ez a heppje, de ha ez túl régi infó, meg tudom kérdezni azt a két ismerősömet, akik az elmúlt hetekben jártak Isztambulban. Tudom, hogy máshol elvileg nem kötelező, velem sem rakatták el a hat másik légitársaságnál, amivel repültem az elmúlt években, de ennél speciel valamiért ez a szokás (természetesen csak fel-, leszállásnál. Út közben elő lehet venni.)
2017. nov. 6. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!