Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A húgom rendelt jegyet külföld...

A húgom rendelt jegyet külföldről onlie Raynair társaságtól viszont két számot le felejtettek a személyi igazolványomról de tegnap felhívtuk a budapesti reptért és elmondták menjek oda mikor utazok időbe és ingyen megcsinálják nem kamuzott?

Figyelt kérdés
személyi igazolvány hiányos a beszállókártyámon

#repülőjegy #utazás #szemiigazolvány
2017. nov. 1. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
A reptèrnek ehhez mi köze? Ryanairt kell felhívni. Nem engendek fel a gépre.
2017. nov. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát mivel nekem azt tanácsolták és ugy tudom a reptéren is van ryanair társaság megkérdeztem a hölgyet hogy nem maradok-e véletlen ez miatt itthon mert halottam róla nem engednek fel olyan ismerőstől aki azért sokat utazik és elmondta személyi igazolvány elég lesz most akik ott dolgoznak csak nem hazudnak !
2017. nov. 1. 11:34
 3/5 anonim ***** válasza:
A földi kiszolgáló jegyeladási irodájába besétálsz és megcsinálják. Egyébként senkinek sem fog feltűnni, ha a személyi szám el van írva a beszkártyán, nem nézik sem a check-inben sem a beszálláskor.
2017. nov. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Végülis akkor mivel a hölgy azt mondta 2 órával előbb érjek oda utazási időn belül amit tudtam a Raynair társaság pultjánál elmondom a problémát és orvosolják vagy ahogy irtad nem is fognak vele foglalkozni köszi a választ.
2017. nov. 1. 11:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha chat-en írsz a Ryanairnek, szerintem ott is kijavítják.
2017. nov. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!