Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyire szigorú a poggyászokk...

Mennyire szigorú a poggyászokkal a WizzAir?

Figyelt kérdés
Januárban utazok Európán belül Wizzairrel, a legdrágább WizzAir Plus jegyet vettem. Ez magában foglalja az elsőbbségi beszállást, egy 32kg-os bőröndöt, egy kézipoggyászt (55 × 40 × 23 cm), illetve egy plusz táskát (pl. laptoptáska, 40 × 30 × 18 cm). Ha a kézipoggyászom és a laptoptáskám éppenhogy a kereten belül van, tehát pont 55 cm hosszú a kézim, és éppen 40 cm a laptoptáskám szélessége, előfordulhat, hogy leküldjék feladott poggyászként, vagy ha esetleg ők 1-2 cm-el nagyobbnak ítélik meg, az még nem lehet probléma? Összenyomható laptoptáskáról és puhábbik fajta bőröndről van szó, tehát a bőröndnek is maximum a talpa/támasztója, amitől félek, hogy esetleg túllóghat a kereten.

2017. nov. 27. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Ha pont akkora, mint a keret az okés.

Ha nagyobb, akár csak 1-2 cm-vel, akkor lehet gond.

Nemrég utaztam és a beszállásnál is ránézésre kiszúrták a nagyobb bőröndöket, beletetették abba a keretbe, nem fért bele, és ott rögtön kifizették az illetővel.

2017. nov. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha pont annyi akkor nincs gond. Ott a sablon belerakod oké. Ha fél centivel is nagyobb akkor meg vagy fizetsz vagy nem. Mindjárt jönnek olyanok akik leírják hogy ők mindig megúszták de láttam már olyat akit a biztonságiak dobtak ki mert hepciáskodott hogy fél centiért fizetnie kell.
2017. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szia! sokszor utazom, mindig elsobbsegi beszallassal. amit eszrevettem, hogy az elsobbsegik borondjeit soha nem nezik meg, a borondmerot mindig a masik sorra allitjak be! nalam meg soha nem mertek se sulyt, se meretet, mondjuk soha nem feladott poggyasszal utaztam
2017. dec. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!