Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyire szigorú a Ryanair a...

Mennyire szigorú a Ryanair a kiskorúak egyedüli utaztatásával?

Figyelt kérdés
A húgom Július 14-én meglátogatna Londonban, de ő csak Július 22-én (8nappal később) tölti be a 16-ot. Kísérő nélkül jönne ki, és együtt mennénk vissza Magyarországra. (tehát a visszaút sima ügy, nagykorú vagyok). Lehetséges, hogy elnézőek lesznek, ls felengedik? Köszi előre is a válaszokat.

2017. jún. 12. 02:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az online check-int csak akkor tudod elvégezni, ha az illető akié a jegy 16+os, vagy egy foglalásban van valaki mással, aki 16+os. Ha veszel 2 jegyet BP-London útvonalra is, a kutya nem fogja nézni, hogy a másik személy elutazott-e a 16 év alattival.
2017. jún. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Utazzon a Wizzair-rel, ott csak 14 év a korhatár.
2017. jún. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
18%
Azt írsz be a foglalásba, amit akarsz. Senkit nem érdekel. Írd azt, hogy 38 éves. Hidd el, menni fog.
2017. jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!