Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Akinek még egy kisebb szerpent...

Cetan kérdése:

Akinek még egy kisebb szerpentinen is pattog a füle, az mennyire bírja vajon jól a repülést? Egyáltalán van olyan, aki nem repülhet emiatt?

Figyelt kérdés
2017. nov. 29. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
A fülpattogást általában kibírja az ember, nem olyan borzalmas. A repülőn meg még enyhébb is, mint egy szerpentinen.
2017. nov. 30. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem vèszes. Ràgózol közben, ès ennyi.
2017. nov. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rengetegszer repultem mar es volt, hogy semmit nem ereztem, de volt par olyan alkalom, hogy azt hittem szetrobban a fulem, es semmi sem segitett. Akkor egy nagyon kedves legiutaskisero ferfi adott ket megmelegitett poharat, hogy szoritsam a fulemre a vakuum miatt. Na, az tenyleg enyhitette valamennyit. De az egy extrem eset volt, azota sem tudom miert fajt akkor annyira elviselhetetlenul.
2017. nov. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Általában akkor fáj, ha pl. náthás vagy, fogad fáj, stb. és emiatt duzzadtak a szájban lévő szövetek. Ásítozás, rágó mozdulatok, végszükség esetén az orr befogása és óvatos fújás segít. A levegő ugyanis a szájból jut a fülbe.
2017. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4-es: nekem pl semmi bajom nem volt akkor amikor borzasztoan fajt. Se natha se semmi mas. Valami mas oka volt, de sose derul mar ki :)

3. voltam

2017. nov. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nézesd meg fül-orr-gégésszel, valami összenövésed vagy fülgyulladásod lehet.
2017. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb 20-szor jartam mar ful-orr gegesznel, leven, hogy sokszor volt vele gondom gyerekkorom ota. De konkretan akkor mikor ez az eset volt, mar evek ota semmi gondom nem volt vele. Azota sem tortent ilyen ha repultem.
2017. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem is a fülpattogástól/bedugulástól tartok, az persze kibírható, inkább arra voltam kíváncsi, hogy egy repülőn ennél komolyabb tünetek is jelentkezhetnek-e. De akkor ezek szerint valószínű, hogy nincs belőle gond. :)
2017. dec. 10. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!