Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mit kell tudni a repülőtéri...

Mit kell tudni a repülőtéri transzferről, érdemes előre lefoglalni?

Figyelt kérdés
Még soha nem voltam repülőtéren, így nem tudom, hogy működik. London - Stanstedre fog érkezni a gépem, de nem tudom, hogy utána hogy jutok be a városba.
2017. dec. 10. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden reptérről megy busz be a belvárosba. Mindenhol ki van függesztve a menetrend. Ha valami nem világos, mindenhol van egy Information nevű ablak, ott meg lehet kérdezni.
2017. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdemes lehet, mert előre lefoglalva olcsóbb lehet, attól függően, hogy miről van szó.
2017. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A Stanstedről megy vonat és busz is a városba. A busz olcsóbb, kb. másfél óra a menetideje. Vehetsz online jegyet előre, retúrt érdemes (gondolom, visszafelé is megvan a repjegyed), számolj rá elég időt. Azt is érdemes figyelembe venni, hogy a fapadosok késhetnek (gondolom, Ryanairrel mész), a buszjeggyel én simán felszállhattam más járatra, mint amire szólt, a vonatnál nem tudom, hogy van.


[link]

2017. dec. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagy városokba felesleges elöre transzfert bérelni. Szinte mindenhol van szuper busz és vagy vonat közlekedés.


Ha nyaraló helyre mész akkor kell transzfer, mert a nyaralóhelyeknél általában a nagy cégek csinálják a transzfert, és a hoteled lehet másik városban is...

2017. dec. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!