Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair mobile boarding pass....

Ryanair mobile boarding pass. Kell az internetkapcsolat hozzá, vagy elég, ha csak printscreenelem, és úgy mutatom fel?

Figyelt kérdés
Nem használtam még ezt, ezért kérdezem. Hivatalos oldalukon csak a menetét írják, meg hogy hol kell megmutatni. De mivel nincs mobilnetem, s nem minden reptér wifi hálózata stabil/teljesen lefedett, így lementeném mint kép. QR kód így is olvasható, meg a többi adat
2017. dec. 13. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Emlékeim szerint nem kell hozzá net ha már le van töltve, de ki tudod próbálni ha kikapcsolod a wifit. A screenshot nem igazán jó megoldás.
2017. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rengetegen használják a print screenes megoldást, főleg ha egy foglalásban vannak mondjuk heten, kicsit körülményes lenne egy telefonnal menni. De ha berakod wallet alkalmazásba az is működik net nélkül.
2017. dec. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért elèggè cudar világ lenne, ha pont a mobilitást veszítené el az ember a mobilos jegybemutatás közben... nyilván jó offline módban is, a lényeg, hogy minden adat ellenőrizhető legyen, akár QR olvasó nélkül is (nyilván technikai problémák esetére van ez).
2017. dec. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A RyanAir alkalmazásban van ugye ez a mobile boarding pass, ami egy képernyő méretű ugye (azaz ha printscreenelem akkor a teljes tartalom látszik; név, reference, székszám, és nagy qr kód).


Köszönöm a válaszokat, akkor megnyugodtam, hogy jó lesz (de persze megpróbálok majd belépni Ryan appba is a helyszínen)

2017. dec. 14. 18:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, azért írtam, hogy a screenshot nem tökéletes megoldás, hivatalosan is az appban kell bemutatni, még ha el is fogadják többnyire a screenshotot.
2017. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!