Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogy oldjátok meg a tisztálkod...

Hogy oldjátok meg a tisztálkodást egy 20+ órás úton?

Figyelt kérdés

Pár óra alatt megizzadok és szaglok amin sajnos a pólócsere sem segít.

Hallottam hogy bizonyos reptereken van zuhanyzó, ezek milyenek? Tiszták? Koedukáltak?


2017. dec. 18. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Hasznalj izzadasgatlo dezodort, meg vigyel magaddal nedves torlokendot, amivel klotyon atdorgolod a honaljkutyad, labfejed meg pcsad, utana tiszta alsonemut huzol es kesz.
2017. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem koedukált, általában ha van, akkor egy-egy vécében alakítanak ki 1-2 zuhanyfülkét. Business-, VIP-várókban mindig van, a mindenki által elérhetőkben én őszintén szólva még sose zuhanyoztam, bár többnyire rendesen takarítják a mellékhelyiségeket. Én is a nedves törlőkendőt ajánlom, mindig viszek magammal utazáshoz, azzal akár a repülőn is felfrissítheted magad. Az utazás ilyen, majd letusolsz rendesen a szálláson.:-) Izzadás ellen egyébként lehet gyógyszertárban kapni nagyon jó cuccokat, az is sokat segít, ha leborotválod a hónaljszőrt, és fertőtlenítő hatású tusfürdővel mosakszol legalább ott. Vegyél fel szellős pamutpólót az útra, nem baj, ha nem a legdivatosabb, nem az a lényeg.
2017. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Simán kibírok mosakodás nélkül akár két napot is.
2017. dec. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 walk w1th mee válasza:
20%
én egy héten 3 napot egyhuzamban autózom(sofor vagyok) . a 2.nap lefürdök egy benzinkúton a wcben :DDD és úgy már haza érek :D
2017. dec. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is nagyon büdös tudok lenni, ha leizzadok. Vannak jó dezodorjaim, rendszeresen borotválom a hónaljamat, ez sokat segít. Borotválás után pár órára bekenem Betadinnal, hogy pusztuljanak a bacik. Nem hordok műszálas felsőket, azok nagyon büdösek tudnak lenni. A nedves törlőkendő jó ötlet, de minden wc-ben van a mosdó és meleg víz, ott lemosakszol, dezodor, tiszta póló és mehetsz is tovább.

Ha nagyon durva a helyzet, menj el bőrgyógyászhoz, kérj botoxot, stb. Ezt úgy általánosságban mondom. Ha túlstresszeled ezen magad, csak rosszabb lesz.

2017. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!