Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Melyik a megbízhatóbb légitárs...

Melyik a megbízhatóbb légitársaság: Ryanair tvagy Wizzair? Melyik olcsóbb Londonba átlagosan?

Figyelt kérdés

2017. dec. 26. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Köszönjük kérdésed.

Kérjük fejtsd ki, mit értesz megbízhatóság alatt, és azt is elmesélhetnéd a pontosabb válasz érdekében, hogy próbálkoztál-e valaha már azzal, hogy te magad rákeress egy repülőjegy árára. Ha igen, hol és hogyan?

Soakat segítenél.

2017. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Én Ryanairrel szeretek Londonba utazni.

Stansted-re megy, az pedig közelebb van a rokonaimhoz, akikhez kijárok.

És eddig akárhányszor néztem, olcsóbb is volt a repjegy, mint a wizzairnél (de persze ez nem azt jelenti, hogy ott nem lehet baromi olcsón kifogni)

Megbízhatóbb? Mindkettő állandóan késik... Eddig a Ryanair kézipoggyász szabályzata jobb volt, mint a Wizzairé, de január 15-től változik (bár még így is mindenképp 2 táskát vihetek, csak a nagyobbikat elveszik mielőtt felszállnék) Elsőbbségi beszállást egyiken sem vettem még, feleslegesnek tartom.

2017. dec. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha a pontosságot érted alatta, tessék a statisztika:


[link]


[link]


hogy melyik olcsóbb Londonba, az csak a vásárlás időpontjától, az igénybe vett plusz szolgáltatásoktól és a repülés időpontjától függ, ebből átlagot vonni azért elég nehéz lesz.

2017. dec. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

> Elsőbbségi beszállást egyiken sem vettem még, feleslegesnek tartom.


Látod, különbözőek vagyunk, Wizz is, EasyJet is, most már Ryanair is akkor enged két táskát a fedélzetre ha veszel elsőbbségit és nekem mindig kettő van, egyszerűbb. Az elsőbbségi meg olcsó...

2017. dec. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Én mindkettőt használom, ha nincs Wizzair kártyád, a Ryanair rendszerint olcsóbb.
2017. dec. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Mindkét légitársaság elvisz A pontból B-be.

Egyik társaság gépe se maradt még a levegőben, tehát minden gép földet ért.

2017. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A megbízhatóság alatt azt értem, hogy mennyit szokott késni, mert a buszjegyet hozzá csatlakozva előre szeretném megvenni. Egyébként a busz árak között van különbség a két reptérről London központjába?
2017. dec. 26. 20:49
 8/10 A kérdező kommentje:
ill. időben?
2017. dec. 26. 20:49
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Mindenkinek más jön be, én a Wizz-re esküszöm. Ugyan a Ryanair rendszerint olcsóbb valamivel, mégis számomra sokkal szimpatikusabb a wizz. A késésről meg annyit, hogy néha mindkettőnél előfordul, ugyanannyi eséllyel fog a Ryanairnél is előfordulni a késés mint a Wizzairnél. (Célszerű egyébként a reggeli elsővel menni, ott jóval kevesebb a késés kialakulásának esélye, ugyanis azok a gépek akkor reggel kezdik a műszakot BUD-on. Viszont ha este mész akkor napközben lehet összeszednek egy jó kis késést valahol és akkor ti is késve indultok.)
2017. dec. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Busszal Londonban csak akkor közlekedj, ha szereted a késést. Szerintem élő ember pontos (távolsági) buszt ott még nem látott.


Luton Parkway-re van vonat, onnan shuttle.


Heathrow, Stansted, Gatwick, mind van közvetlen vonat. Még Southendről is, csak most felújítás van az ünnepek alatt, ez itt a figyelmeztetés, hogy csak az menjen most oda, aki nagyon tudja, mit csinál, mert 2-3 átszállás és közel két óra beszenvedni magad Londonba. Általában 55 perc és nem kell átszállni.

2017. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!