Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mindenki mást mondd! Kimehetek...

Mindenki mást mondd! Kimehetek a reptérről?

Figyelt kérdés
New Yorkban átszàllunk, lesz 13 òránk
2017. dec. 26. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Természetesen kimehetsz, hülye is lennél ott dekkolni 13 órát. A géped indulása előtt MINIMUM 2 órával azért visszamennék. Ez egy hülye szabály, sosem tartom be, de NY-ban így csinálnám, mert óriási a reptér és néha hatalmasak a sorok is.
2017. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
oops... természetesen csak akkor menj ki ha legálisan tartózkodhatsz a országban (pl. ESTA, érvényes vízum stb). Transzfer vízummal nem mehetsz ki a reptérről.
2017. dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
miert ne mehetnel ki, az usa-ban nincs tranzitallas, az elso helyen ahol foldet ersz be kell lepni az orszagba innentol kezdve oda mesz ahova akarsz
2017. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nagy tevedes, tranzit vizummal is kimehet, nekem pl 30 napot adtak tranzit vizumra vagyis annyit lehettem volna az usa-ban a ket gep kozott
2017. dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tranzittal engem simán kiengedtek, akkor több mint 16 órám volt, mivel lakik ott ismerősöm megkértem hogy jöjjön ki értem, eljött értem, elmentünk a lakására, ott aludtam 2 órát, aztán végig várost néztem, meg jól kidumáltuk magunkat. Kutya nem foglalkozott vele hogy én kint voltam a városba és nem a reptéren dekkoltam. Amennyire sokan szigorúnak állítják be az egészet, na most az is, de ha tudják hogy úgysem maradsz sokáig mert látják akkor magasról tesznek rá hogy mit teszel, persze bizonyos keretek közt.
2017. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!