Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen a repülés? E hónapban...

Milyen a repülés? E hónapban fogok repülni, és klausztrofóbiám van.

Figyelt kérdés

Turista osztályra gondolok.

Január 13-án fogok repülni. BUD-New York-ba

Az út Airbus A380 Emirates-el lesz.

Az út megszakításai:

Bud-London

LOndon-Frankfurt (nem a 380-nal)

Frankfurt-New York.

És klausztrofóbiám van.

Apámról szált rám.. pedig jó magam is férfi vagyok.A szárazföldön NEM félek,csak a vízben;liftben;zárt helyekben. Sulikban végig fel voltam mentve az úszásról, a kötélmászásról,a bordásfalról..

És félek ,hogy milyen lesz maga a repülés, na meg a WC!.. Szöget vert a fejembe, hogy bentragadok, nem tudok kijönni.... Arra gondoltam,hogy majd kirugom az ajtót,nem érdekel,ha 500.000 HUF-ra büntetnek se...

Vizelni pedig kell az embernek,pláne ha 12 órás az út Frankfurttól-New York-ig 12 óra!!!!!

Milyen lesz? Ja, egyedül megyek!!!



2018. jan. 1. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, haver ha azt az ajtót kirúgod akkor nem klausztrofóbiás vagy, hanem ninja.
2018. jan. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Oké,tudom,hogy hülyén hangzik,de 25 éves vagyok,és apámról szált rám... (örököltem.)

Mit tegyek ? Az amúgy betud ragadni? Az ajtóra gondolok..

Egyébként,ha tudni akarod a szakmám, NAV Pénzügyőr-igazgatóhelyettes vagyok, Debrecenben.. Úgyhogy innen tudom a büntetéseket..

2018. jan. 1. 10:40
 3/12 A kérdező kommentje:

Ja,még egy fontos dolog!

Sajnos éjszaka lesz a repülés Frankfurt-New York között..

Jet-lag kemény lesz,mert csak 4 napot leszek ott (szakmai dolog), és indulok haza.. Az a szerencse, hogy visszafelé már közvetlenebb a járat, mert Bukarestben fog landolni az A380,és onnan egy B-737-tel jövök Debrecenbe! Na meg visszafelé Business Clas-al jövök..

2018. jan. 1. 10:46
 4/12 A kérdező kommentje:

Miért?

Ha értelmeset nem tudsz írni,akkor hülyeséget se írj te barom!

2018. jan. 1. 10:56
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különös. Nem olyan pici a gép. Nem lesz bezártság érzeted.

A wc nem túl kellemes, de ki lehet bírni. Majd kérd meg, aki veled van, hogy kísérjen el és várjon meg az ajtó előtt, ha bármi történne. De én még sose hallottam olyanról, hogy valaki beragadt volna.

Nekem egyáltalán nem volt jetlegem, amikor NY-ba utaztam. Az út meg nincs 12 óra :)

Szóval ne parázz előre. Gondolj a jó dolgokra.

2018. jan. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szia! Legalább te értelmes vagy! Köszi a válaszod!

Csak az a baj, ahogy írtam,hogy egyedül fogok utazni.

Nem lesz ismerős,se senki...

A WC-re gondolok bezártságérzetet...

Meg a fel-és leszállás.. Az milyen lesz?

2018. jan. 1. 11:00
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ajtó biztosan nem fog beragadni mert sokan nyitják, csukják és csak egy egyszerű tolózár van rajta, amit ki is próbálhatsz nyitott állapotban is.


Az A380 elég tágas gép, ha a rövidebb szakaszokon a kisebb gépeken nem jön elő a klausztrofóbiád, akkor ott biztosan nem fog.


A jetlag szerintem nem olyan vészes, mint sokan mondják, bár lehet egyén függő, én nem nagyon éreztem meg, ugyan a másik irányba utaztam sokat.


A fel- és leszállás szerintem a legjobb része a repülőútnak, nagy gépeken sokkal simább, mint a kisebbeken.

2018. jan. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A WC-tol ne félj. Nagyon egyszerű rajta a zár szerkezet és kívülről is ki tudja nyitni a személyzet, akiket vészhívó gombbal azonnal hívni tudsz.
2018. jan. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ha nagy géppel mész semmilyen. a kicsi európai járatok sem gázok, de a nagyobb gépeken azt sem veszed észre hogy felemelkedett. egy mátrai buszozás engem jóval jobban megvisel mint a repülés. (legyen az kicsi vagy nagy gép)

A fóbia viszont más dolog. Annak elég ha megijeszted magad. nem kell hogy a valóságban is kényelmetlen legyen a helyzet

2018. jan. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy repülő belül kb. olyan, mint egy busz, csak kisebbek az ablakok. Nagy géppel mész, ott több ülés van egymás mellet. Szerintem mindenképp oldd meg, hogy ablaknál ülj, legalább a hosszú szakaszon. Laza, kényelmes ruhát és cipőt vegyél fel, a cipőt vedd le a hosszú szakaszon (érdemes vinni egy vastag puha zoknit, sokan ezt teszik). Ha éjjel mentek, filmeket fognak vetíteni, vagy sötét lesz és alszik mindenki. Ott New Yorkban nem lesz rossz, ébren tart a sok új élmény. Ha hazaértél, lesz pár kómás napod...
2018. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!