Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Nem értem, a Ryanair felajánl...

Nem értem, a Ryanair felajánl National Express csatlakozást Stanstedtől Londonba és nagy piros betűkkel 20% engedményt ad náluk, és így 13500Ft a családnak, de ha felmegyek a National Express honlapjára, akkor ugyanez 9000Ft. Hogyhogy?

Figyelt kérdés

2018. febr. 2. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
lehúzás?
2018. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de különféle honlapokon olvastam, hogy érdemes, és hogy kedvezményes, mégsem ezt látom
2018. febr. 2. 13:42
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen a szabad piac. Mindenki annyiért adja, amennyiért megveszik tőle. Amúgy az emberek jó részének annyi esze sincs, hogy kéthelyen megnézze az adott terméket, és ezután el tudja dönteni, melyik jó neki.
2018. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanarra a dátumra, járatra nézted?
2018. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
természetesen
2018. febr. 2. 17:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg lehúzás.:-) Őszintén szólva én nem is foglalkoztam a Ryanair által feldobott "akciókkal", amikor velük utaztam, egyszer néztem meg a reptéri parkolás ajánlatot (Pozsonyban), aztán lefoglaltam közvetlenül a parkoló honlapján, emlékeim szerint az is valahogy úgy nézett ki, mint ez a NE-ügy.
2018. febr. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!