Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzairnél elég már a mobilon...

Wizzairnél elég már a mobilon a QR kód vagy muszáj kinyomtatni a jegyet?

Figyelt kérdés
úgy hirdetik magukat hogy hozd magaddal nyugodtan mobilon a jegyedet de ugyanakkor amikor meg foglalok azt írja ki hogy a jegynek kinyomtatva nálam kell lennie. most akkor hogy is van ez?

2018. febr. 5. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Az alkalmazáson be lehet mutatni.

Ha az adott reptér kivétel, akkor jelzi az alkalmazás (nem jeleníti meg a beszállókártyát).

2018. febr. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb, ha a telefon mellett kinyomtatva is ott van. Gondolj bele a legrosszabba, elveszik a telefonod, elromlik, lemerül stbstb amire nem is gondolnál, és máris nem tudsz feljutni a gépre. Meg a technika ördöge mindig az ilyen pillanatokat szereti kihasználni... :D

Szóval szerintem nem muszáj kinyomtatni, de a biztonság kedvéért én megtenném.

2018. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mobilról csak applikáción keresztül tudod bemutatni. Ha a PDF-et töltöd le, nem fogják elfogadni, megtagadják a beszállást és megfelelő díjfizetés ellenében fognak felengedni.

Én is készülnék papír alapú beszállókártyával is, ki tudja mi történik.

2018. febr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!