Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi van ha nem szállsz fel a...

Évi1985 kérdése:

Mi van ha nem szállsz fel a repülőre, pedig kifizetted a jegyet? Nem mondod le és nem is módosítod, csak nem mész el. Wizzair.

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretnék érdeklődni, hogy járt-e már úgy valaki, hogy nem szállt fel a Wizzair repülőre de nem mondta le a jegyet és nem is módosította? Ha így volt akkor segítenétek, hogy kaptatok-e valami büntetést? Nem tudunk elutazni és drága lemondani, drága átfoglalni. Az egész nem ér annyit. De félek, hogy megbüntetnek ha nem szállunk fel és nem is mondjuk le. A Wizzair-nél vettük a jegyet és a honlapon az van, hogy levonják a jegy árából a meg nem jelenés díját. Mi van akkor ha a díj több mint a repjegy volt? Kérem azok írjanak akiknek személyes tapasztalata van.

Köszönettel, Évi



#repülőjegy #repülés #Wizzair #Törölt repülés #fel nem használt repülőjegy
2018. febr. 10. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
semmi, a kutyat nem erdekli hogy felszalsz-e vagy sem
2018. febr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezért szokták túlfoglalni a gépet. 200 emberből minden járaton van egy-kettő, akinek közbejön valami. Ne aggódj emiatt, a légitársaságok kalkulálnak ezzel.
2018. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
100%
Semmi nem lesz.....ez nem ovoda kiscsoport,hogy letszamellenőrzés van hogy mindenki meg van-e!nem szalltal fel így jartal.......a tarsasagnak amugy is mindegy hiszen a jegyet kifizetted neki meg ez a lenyeg.....
2018. febr. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi.

Én teljesen konkrétam az Easyjettel jártam így, mivel a csatlakozàs amit vettem az Air France-szal, túl rövidnek tűnt, ha késett volna a long haul járat, nem értem volna el. Így vettem egy plusz jegyet az Easynél, mert az még így is olcsóbb volt, mint késés esetén átbookolni a következőre (mivel csak az első AF járat code share-es a màsik légitársasággal, ha késtem volna, akkor módosítási díjat kellett volna fizetnem).

Elértem a gépet, az Easyjetes jegy meg ment a levesbe, azóta sem vontak le semmit.

Ha van is no show díj, akkor a jegyárhoz képzest valami jelkèpes összeg lehet, mint pl az ülésválasztás díja, de fenn kell lennie a honlapon, hogy mennyi.

2018. febr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként most néztem meg a honlapot is, nem ír no show fee-t sehol. Elmulasztott indulási díj van, ami 70 euro, de az arra szolgál, hogy ha lekésed a járatod, átbookolhatsz a következőre ennyièrt.
2018. febr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!