Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Az Arrival zónából át lehet...

Az Arrival zónából át lehet menni a Departure zónába biztonsági ellenőrzés nélkül?

Figyelt kérdés
Koppenhágán keresztül szeretnék Rigából Budapestre menni (így olcsóbb mint közvetlenül). Az érdekelne, hogy leszállás után át tudok-e rögtön menni az induló járatokhoz, vagy ki kell mennem a reptérről és újra végig menni a biztonságiakon stb. Ja és ez nem ilyen "hivatalos" ászállás. Külön veszem a jegyeket.

2018. febr. 11. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha két jegyed van és nyilván fapados akkor interline nem lesz tehát ha van feladandó poggyászod, akkor azt be kell gyűjteni és fel kell adnod. Két termminál van check-in-re.


Ha nincs, akkor semmi gond nincs, a security-n túl már egységes terület van, hasonlóan ahhoz, ahogy a magyar reptér 2A és 2B összefolyik.

2018. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A 2A és a 2B nem indulási és érkezési oldalt jelent, hanem a két terminált. Még sosem figyeltem, de szerintem Ferihegyen nem átjárható az indulási és az érkezési oldal.

Van ahol viszont igen, ez reptér függő, de hogy Koppenhága milyen fogalmam sincs.

2018. febr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még annyi kiegészítést az előző válaszomhoz, hogy az sem mindegy, hogy az adott járat kiszolgál-e átszálló utasokat, ha igen, akkor biztos olyan helyre érkezik, hogy van átjárási lehetőség.


Viszont olyan reptéren is jártam már, ahol az átszálló utasoknak is keresztül kellett mennie biztonsági ellenőrzésen.

2018. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!