Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz Airnál vettem interneten...

Keanoka kérdése:

Wizz Airnál vettem interneten jegyet, írja, hogy töltsem le az applikációt. De a telóm még csak a wizz air oldalát sem nyitja meg, és le sem tölti az app. -ot. Más applikáció is jó lehet, ami nem wizz air-os?

Figyelt kérdés
Applikációjánál meg azt írják, hogy csak 4.1 androidról működik.Az enyém régebbi. Visszafelé fogok utazni vele, tehát esélyem sincs kinyomtatni.

#utasfelvétel #wizz air applikáció
2018. febr. 20. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
csak a wizzair applikáció a jò.
2018. febr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hol vagy, hogy esélyed sincs nyomtatni??

Oké, hogy nincs ott a saját nyomtatód, de minden hotelban van erre lehetőség, vagy ha ismerősöknél szállsz meg, akkor ott.

2018. febr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A honlap szerint walletbe is el lehet menteni, ez az iphone-okon alapból ott van, de létezik többféle, ingyenesen letölthető androidra is. Be kell valljam, Wizzairrel nem használtam, sose utaztam velük, Ryanair-beszállókártyát viszont minden további nélkül elmentett több családtagom is ilyen letöltött wallet-appba (nekem iphone-om van.) A visszaigazoló emailből csináltuk.
2018. febr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a visszaútra 15 nappal az odaindulás előtt be lehet csekkolni, ha nem két hétnél hosszabb útra mész, minden további nélkül elintézheted még itthon a check-int oda-vissza, és ki tudod nyomtatni.
2018. febr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben pótdíj ellenében átveszed a beszállokártyát a reptéren a wizz air-es pultnál. De én sem hiszem el, hogy nincs egy üzlet sem a környékeden, ahol nyomtatni tudnak.
2018. febr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is előre meg szoktam csinálni a visszautat is. Így nincs vele gond.
2018. febr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azt írták, hogy min. 48 nappal előtte küldik a jegyet. Persze, tudom, hogy reptéren is kinyomják, de kicsit húzós ára van úgy. A wallet appot meg akkor megnézem, köszi
2018. márc. 9. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!