Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Megéri Párizsba menni a...

Megéri Párizsba menni a Beauvais-Tillé repülőtéren keresztül?

Figyelt kérdés

85 km-re van a francia fővárostól, nem is értem, egyes légitársaságok hogyan engedhetik meg maguknak, hogy ezt párizsi repülőtérként tüntetik fel.

Mennyire drága, nehézkes onnan bejutni Párizsba? Nem éri meg jobban pl. Air France-szal menni, amely a Charles de Gaulle-ra megy? Mik a tapaszalatok?


2018. febr. 22. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

[link]


A bajutási lehetőségeket itt megtalálod.

2018. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Csak van apádnak, anyádnak, a szomszédasszonynak, vagy mittudomén a szomszéd csőszerelőnek egy számológépe, amivel te is ki tudod szőámolni, mennyi, ha az egyik légitársaságot választják adott távolságra X Euró bejuátsért, vagy a másikat Y-ért.

Ha az megnyugtat téged, mások elvégezték ezt a számítást, mert a járat él és virul.

De neked a saját dolgaidat kellene rendbetenned.

2018. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézz körül más légitársaságoknál is... AZ Air France és az easyJet is a CDG-re megy, illetve a Transavia is indít közvetlen Budapest-Párizs járatot, ők az Orly-t használják, ami szintén közel van a városhoz. Én csak akkor mennék Beauvaisra, ha jóval olcsóbb.
2018. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

11 éve élek Franciaországban ès repkedek mindenfelè Párizsból.

BVA-t kb 7 éve feladtam, annyival nem voltak sosem olcsóbbak a jegyek, amennyièrt megérte még plusz a kijutásèrt/bejutásért lepengetni a 36 eurót (Transaviànàl vagy Easyjetnél fogtam màr ki 22-25 eurós jegyeket is- ezek Orlyra illet e CDG-re repülnek) - talàn az elejèn még a Ryanair Barcelonàba pl de azzal a szemét céggel én többet nem repülök - plusz màsfèl órát zötyögni egy buszon, ami dugóban jóval több. Késtem màr le úgy gépet, hogy rajta voltam a 3 órával előtte induló buszon, de 3 óra alatt még Párizsból sem sikerült kijutni...


Àltalában, mikor nézni szoktam, olyan 20-25 euró a különbség. Ami ugye rögtön pluszra jön ki, ha a kijutást számoljuk, ès akkor mèg se bőrönd, meg se extra helyfoglalàs és egyèb nyalánkságok (merthogy ugye a Ryan az rendszeresen különülteti a csalàdokat, ha ezért még nem fizettek pluszban).


Azóta csak olyan reptérre megyek, ami :

- megközelíthető kötöttpàlyàs közlekedèssel is, de legalábbis többféle lehetőség adott

- emberi tàvolsàgra van a vàrostòl.

Namost nyilván van akinek és amikor megèri, hogy tényleg csak egy kézipoggyásszal éppen hazaugrik egy filléres jeggyel, de pl csalàddal vagy nagyobb utazàsra màr nem vállalnám be megint.

2018. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
29%
Ha jót akarsz, akkor vonattal vagy kocsival utazol, mindenféle szempontból sokkal jobban megéri, bárhová is utazol európán belül.
2018. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!