Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha repülőút előtt ehető...

Ha repülőút előtt ehető aranyt eszek, akkor át fogok jutni a fémdetektoron?

Figyelt kérdés
Nem gondoltam nagy mennyiségre, csak pár gramm, egy kis ezüstporral megspékelve. Szerintetek felengednek a gépre?

2018. márc. 3. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Ez a kérdés most megmosolyogtatott. :)

Az agyadban is van arany...akkor is mindig kiakad a fémdetektor? :D

2018. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
77%
Én már csináltam ilyet de lebuktam , mert nem emésztettem elég sokáig. Ha megcsinálod egyél rá sokat.Szurkolok.
2018. márc. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Egyél ré narancst, és akkor átmész.
2018. márc. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
86%

Mennyi olyan nadrágba, amin fémcsat van, és akkor ha be is kapcsol a riasztó, mutatod, hogy biztos emiatt, megmotoznak, és mehetsz tovább.

Nálam beriasztott többször is, motozás után mindig mehettem.

2018. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Egyél inkább pirosaranyat,több értelme van :)
2018. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
75%
Inkább olvasgasd a magyar helyesírás szabályait többre mész vele. Egyébként ennek mi értelme? Pláne repülés előtt?
2018. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 D. Brasco ***** válasza:
42%
Aranyra hugyt kell inni es akkor nem jelez a kapu
2018. márc. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Az aranyeremmel nem volt gond az átvilágításnál, úgyhogy szerintem nyugodtan ehetsz egy kicsit, nem fog besípolni.
2018. márc. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
22%

ne aprózd el porokba. Találj ki valami kamu sportszervezetet, hogy pl A"Dölyfös karvaly és a béke kék gömbje ju jitsu klub"

és csinálj neki még egy weboldalt is. Erre a mintára szervezz egy bajnokságot és adj magadnak egy aranyérmet, hivatkozva a bajnokságra. Bízz meg valami ötvöst, és megcsinálja az érmedet. :D

2018. márc. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
22%
hát ezt nem tudom neked megválaszolni, de mikor legutóbb utaztam, egy eléggé golddigger csajjal, aki épp aranylázban égett lazán feljutott, ráadásul az aranyos kiskutyáját is feladta poggyászként, de őt sem kapcsolták le...
2018. márc. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!