Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Turkish Airlines vagy Emirates?

Turkish Airlines vagy Emirates?

Figyelt kérdés
Szeretnek Kuala Lumpurba utazni, onnan pedig Balira. Ha külön megyek akkor olcsóbb. A lenyeg az, hogy az Emirates picit drágább (12000)mint a Turkish, viszont kevesebb időt kell egyszerre utazni. A Turkish-sel az a baj, hogy az egyik csaktlakozás 1 óra 45 perces. Melyik lehetőseg a jobb szerintetek?

2018. ápr. 3. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Én egyikkel sem mennék. Nem elég biztonságos amikor a turbánra rakják rá a fejhallgatót.
2018. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

egyik sem, semmiképpen!

én hajóval voltam, az tovább tart, de biztonságosabb (olyat válassz, ami kikerüli a kalózokat)

2018. ápr. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Emirates a világ egyik legjobb légitársasága, én biztosan azt választanám
2018. ápr. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Két óra átszállóidő egyáltalán nem sok, kell idő elérni a másik géphez és késések is simán előfordulnak.


Amúgy mindkettő légitársaság elég jó, egyikkel sem fogsz rosszul járni. Ahogy előbb írták, az Emirates ezen a szinten belül is minőségibb.


Igazából nem tudsz rosszul dönteni, mindkettővel jól jársz :)

2018. ápr. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Turkishnel az az atszallas gyanitom, hogy İstanbul Atatürköt jelenti, ahol 1 o 45 p isteni szerencsevel is alig lesz eleg.
2018. ápr. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Egyes, köszönjük a napi migránsviccet, nagyon jó volt. Ja vàrj.... mégsem.


Kérdező, az Emirates tényleg egy szuper légitársaság, még a legolcsóbb Economy jegyekhez is kiváló szolgáltatás jár, ahogyan a dubaji reptér is nagyon jó hely az átszálláshoz. A Turkish-sel még nem utaztam, jókat hallottam arról is, de valószínűleg az e távon nézve minimális felárért megéri az Emirates-t választani.

2018. ápr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Nagyjából mindegy, az Emirates talán hajszálnyit jobb, de interkontinetális járatokon túl rossz szolgáltatást sehol nem kapsz. 1 óra 45 perc csatlakozó járatokkal, ha továbbküldik a csomagokat, bőven elég. Nekem az Indira Gandhin volt 50 percem, aminek ugyanakkora a forgalma, mint az Atatürknek és átértem probléma nélkül. Sokat számít, hogy mennyire rutinos az ember, de ha nem bénázol a biztonsági ellenőrzésnél, akkor sima. Törökországban legalábbis mindenképp. Csak olyan országokban kell erre figyelni, ahol nagyon könnyen kikapnak a sorból egy órányi beszélgetésre, pl Izrael horror ilyen szempontból.
2018. ápr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Egyik légitársasággal sem nyúlsz nagyon mellé, mindkettő 5csillagos légitársaság. A Turkishről is abszolút csak pozitív véleményeim vannak, szintúgy az Emiratesről. Az 1.45-ös átszállás bőven elegendő Atatürkön, emiatt egyáltalán ne aggódj. Ha Emiratest választanád pulcsit mindenképp vigyél, Dubaiban nagyon hűvös van a reptéren.
2018. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3%

6#

Ne erőlködj, ez csak a te beszűkült kis világnézetedben volt migránsvicc.


Az arabok otthon nem migránsok, és ott még felsőbb körökben is természetes a turbán.

[link]


Ez a "-ja mégsem duma" meg már újonnan (5 éve kb.) is olyan eröltetett volt. :)

2018. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 És egy török légitársaság malajziai járatán mennyi arab szokott lenni?
2018. ápr. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!