Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi a véleményetek a Budapesti...

Mi a véleményetek a Budapesti Reptérről?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 6. 19:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Budapesti Reptér? Ez valami új ?
2018. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1

Szándékosan nem írtam ki a reptér teljes nevét, mert nem szeretném ha törölnék a kérdésemet. Megértésedet előre is köszönöm.

2018. ápr. 6. 21:02
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Én elég sok reptéren voltam már a világot járva, a ferihegyi egy elég kulturált és átlátható hely. A megközelíthetősége kicsit problémás, de javult egy kicsit. Viszont a fapados karámokat és juhhodályt egy iszonyatosan balkáni megoldásnak tartom, valamint a poggyászkiadás temoóján is lehetne gyorsítani.
2018. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%

Számomra teljesen közömbös, milyen a színe, a formája, a kialakítása egy reptérnek. Az sem érdekel, hány meki van benne, nem érdekel a márvány színe, sőt az sem, hogy utashídon, vagy buszoztatást követően repülök.

Az utazás épp oly lényegtelen sallangja ez, mint hogy milyen színűre festették a repülőt.

2018. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#3-as jót írt. nem érdemli meg ez a sok lepontozást.


Én már le sem írom a véleményem, mert bármit írok lepontoztok.

2018. ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

3-as: a reptéri poggyászkiadás tempóján akkor lehetne gyorsítani, ha elkapnák a sok tolvajt, akik a feladott poggyászokat rendszeresen dézsmálják. Egy valóságos maffia ez, és se a vezetőség, se a Kormány nem tesz semmit ellene, vagyis vagy csak szemet hunynak felette, vagy ők is vastagon benne vannak.

[link]

2018. ápr. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

A sok cikk közül talán a legjobb:

[link]

2018. ápr. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Hatos, az utóbbi időben, nyilván a médiavisszhang miatt minden gépnél volt rendőr, aki felügyelt a rakodást. Ez persze nem egy fenntartható helyzet, de tény, hogy ezúttal ha lassan is, de léptek a hatóságok. Mégsem lett gyorsabb a poggyászkiadás! Szóval valami logisztikai gond van a háttérben.


Azzal viszont nagyon nem értek egyet, hogy mindegy, milyen egy reptér. Nem mindegy, hogy nyomulós taxisokkal egyezkedve kell dugóban idegeskedve kiszenvedni magadat oda vagy maglev visz ki 15 perc alatt. Nem mindegy,hogy van-e elég ülőhely a kapuknál vagy guggolhatsz a folyosó szélén. Nem mindegy, hogy elönti-e a szăr a budit vagy minden egyes ember után zakóban jön be a takarítók főnöke eltüntetni a nyomokat. Nem mindegy, hogy másfél órát vagy másfél percet kell ácsorogni a biztonsági ellenőrzésnél, ahogyan az sem mindegy, hogy a pofámba vág-e a szél vagy nyakonvág a villám a kapunál vagy kellemesen temperált, védett helyen várakozhatok.


Mindezek a végletek valós helyzetek, ezeket a villámlást leszámítva mind megtapasztaltam már.

2018. ápr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
NB. A 8-as válasz masodik része a 4-esre reagál.
2018. ápr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyrészt elégedett vagyok vele. Könnyű eligazodni. Egyetlen problémám, hogy fapados járatoknál alaphangon fél órát kell állni télen, a -20 fokban is mielőtt feljutok a repülőre.
2018. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!