Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyibe kerül 2 személynek...

Mennyibe kerül 2 személynek az utazás repülővel Zakynthosba? (Oda-visszaút)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék elutazni a barátnőmmel nyáron Görögországba, Zakinthosba. Még soha nem utaztam repülővel, így teljesen tanácstalan vagyok. Nézegetem az utazási irodák honlapjait, de nem egyértelmű, hogy az árban benne van-e a repülő jegy, és a szállás is, vagy csak az egyik, illetve másik? Illetve ami a legfontosabb, hogy a repülőjegy árában az oda-visszaút benne van, vagy csak az odaút? Júliusban mennénk. Tudom ekkor a legdrágább, de így érünk rá. Itt van egy példa, amit kinéztem:

[link]


Július 14-től-21.ig


1 szoba, 2 fő részére

Indulás oda: 2018. 07. 14.

Érkezés vissza: 2018. 07. 21.

Utazás: Repülővel

Ár:

293 899 Ft


Szóval akkor ebben az árban benne van egy személynek egy kétágyas szoba, és egy repülőjegy oda vissza, vagy csak odaút? Illetve a barátnőmmel utaznék ki, most akkor neki külön meg kell venni a szállást, vagy csak a repjegyet? Az Ibusz megbízható?



2018. ápr. 9. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Olyan szépen le van írva. Oda-vissza repülő, + szállás 2 főre 293 899 Ft.

De ebben nincsenek extrák.

pl:

- nincs reggeli, vacsora benne


Ibusz régóta működő utazási iroda. Vannak akik panaszkodnak vannak akik elégedettek.

De ennél olcsóbban is eltudnátok menni ha egyénileg intézed, és nem utazási irodán keresztül.

2018. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!


Én soha nem utaztam irodán keresztül sehova, ezért én linkelek neked pár dolgot, ha nem bánod, kiindulva abból, amit az első válaszoló is ajánlott, hogy akár Te magad is megszervezheted, ehhez adok most egy-két infót. :)


Repülő:


[link]


Arra a dátumra, amit megadtál, kerestem neked repülőjegyet. Ennek ára 1 (!) főre szól.

~125 000 forint, ami a legolcsóbb jelenleg az oldalon.


Szállás:


Én kétágyas szobára kerestem rá, és ezek jöttek ki:


[link]


Ha a szállásra mondjuk 50 ezer forintot szántok fejenként, plusz a repülőjegyet is hozzávesszük, akkor az egy főre összesen (szállás, + repulojegy oda-vissza) körülbelül

150 000 forintból jöttök ki fejenként,ha még a szállás árat osztjátok kettővel, ahogy én is csináltam.


Az én véleményem is az, hogy talán olcsóbban kijöttök, ha magatoknak kerestek járatot és szállást is, mert ki lehet fogni nagyon jókat. :) Én most csak példákat hoztam, biztos vagyok benne, hogy van olcsóbb szállás is, ez már tényleg csak attól függ, hogy ti mennyit szántok erre.

2018. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A megadott dátumra a köv lehetőségeket találtam:

A Travellink.com honlapján, 2 repülőjegy Bp-Zak. oda-vissza 1-1 átszállással (az egyik 10 órás várakozás) összesen 194.000 Ft.

Zak. városában a Filoxenia Studios & Apartmans - 6 éjszakára, 2 ágyas szobában 146.000 Ft., ha most foglalsz. Ennél olcsóbb Zak-ban, főszezonban, nem létezik.

2018. ápr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, a sok segítséget! Végül most Horvátország mellett döntöttünk. Lényegesen olcsóbb, főleg, hogy kocsival megyünk. Jövőre majd jobban felkészülünk, és elmegyünk Zakynthosba.
2018. máj. 20. 14:14
 5/5 anonim válasza:
Január-februárban, mikor az előfoglalási akciókat kiadják az irodák, lényegesen olcsóbban tudsz foglalni szállást bárhol. Sokkal olcsóbban, mintha egyénileg utaznál. 50%-os kedvezménnyel foglaltunk, január 28-án Zakynthosra Ibusznál, 245.000,- Ft. 2 felnőtt és 2 gyerek. Egész júniusra ennyi lett volna, július közepéig pedig 290.000,- de sajnos már lekéstünk a foglalással, az összes hely elkelt addigra csak június 9-re volt még szabad. Jövőre ha megyünk, biztos, hogy hamarabb foglalunk, mert nagyon kapósak voltak a repülős utak.
2018. máj. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!