Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőre fel lehet vinni...

Repülőre fel lehet vinni borotvát?

Figyelt kérdés
Vagyis annak már utánanéztem és lehet elvileg. Feladott bőröndben viszem de azt ott megkerhetik hogy pakoljam ki? Mert elég paranoiás vagyok és elég kínos lenne ott pakolgatni a borotvát. Ettől félek nagyon.
2018. ápr. 10. 22:26
 1/5 anonim válasza:
32%

Feladott poggyászba nyugodtan kiviheted.

Az ha kipakoltatnak, nem a borotvád miatt lesz, de az kínos így is úgy is. Főleg mert kapkodva kell összepakolni stb. Egy barátnőmmel szegénnyel megesett, hogy kipakoltatták és mindenhol gurultak a tamponjai :) Na az kellemetlen lehetett, de hát nők vagyunk, ez természetes. A borotva még inkább. Hidd el, az cikibb lesz, ha szőrös lábban ejtőzöl a tengerparton, mintha valaki észreveszi a borotvád :D

De ha annyira nagyon zavar akkor ne hozzad haza hanem dobd ki ott ahonnan indulsz haza.

2018. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként kérdezem, hogy mi a ciki abban, ha egy nő igényes és éppenséggel borotvával oldja meg a szőrtelenítést? És ez kiderül a reptéren kb 2-3 fő olyan személyzet előtt, akik naponta látnak bele utasok ezreinek a magánéletébe a csomagjaik átvilágîtása során.
2018. ápr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. A feladottba lehet ilyeneket.

Nem fogják kipakoltatni.

Van szúrópróba ellenőrzés, de akkor te nem is vagy ott, utólag tudod meg, mert van egy kis matrica a bőröndön, hogy ellenőrizték. Egy barátnőmet meg egyszer azért hívatták és azért nyittatták vele ki a csomagját, mert valami összetört benne és kifolyt. De normális esetben nem fog semmi sem történni.

Egyébként meg mi a ciki? Engem jobban zavarna, hogy a ruháimat meg a fehérneműimet fogdossák :)

2018. ápr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eldobhatot a kezibe is teheted. A kutyat nem erdekli. Ennel furcsabb dolgokat is latnak.
2018. ápr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Ha csak nem azt a kihajthatos pengejü, börszijjon elezöst hasznalod, akkor nyugodtan viheted kezi poggyaszban is. Tölem legalabbis meg sosem vettek el.

Ha biztosra akarsz menni, miert nem indusz frissen, siman es csak a nyelet viszed? Miutan leszalltal, pedig veszel egyet. Nem talalkoztam meg olyan repterrel (sokat repülök) ahol nem lennenek kaphatoak a nagyobb markak aktualis pengei.

2018. ápr. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!