Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan van az hogy akik...

Hogyan van az hogy akik nagyba hangoztatják, hogy pl. Párizsba, Londonba már 10-20 ezerért van repjegy fapadossal, én meg csak 50-ért találok?

Figyelt kérdés
Azok hol foglalnak?

2018. ápr. 25. 21:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
1-2, max 3 hónappal előre érdemes megvenni, jövő tavasz még nagyon messze van.
2018. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Tessék:

[link]


A jegyet meg megveszed a légitársaság oldalán.

2018. ápr. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
60%

skyscanner.hu

Egy helyen látod az összes légitársaságot és tud átfogó keresést adni, ahol egy adott hónap összes napjára kihozza az adott napra talált legolcsóbb árat.

Júniusban is van még bőven 40€-s jegy egy útra

2018. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Hú nagyon kezdő vagy.. 1. Nézd meg itt, hogy milyen fapados társaságok repülnek Budapestről. [link]

2. Jelöld be ismerősnek az összeset Facebookon vagy, iratkozz fel hirlevélre. 3. Folyamatosan vannak akciók, akkor kell foglalni. Az akcioban leírjak, hogy hova van olcsó jegy és mikor kell leutazni. 4. Ha foglalsz jegyet és raksz hozzá szolgáltatásokat, akkor nehéz lesz 10 000 Ft talalni jegyet..

2018. ápr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom. A skyscanneren nekem akkor is 39ezer/fő a legolcsóbb amit kiad.
2018. ápr. 26. 15:35
 16/22 anonim ***** válasza:

Akkor valamit rosszul csinálsz.

[link]

2018. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom te mit csinálsz én pl Párizsba júliusra találtam 29-ért.
2018. ápr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem mindegy melyik hónapban akarsz utazni, és mikor veszed meg a jegyet..

London - wizzair, ryanair..


Mi marciusban voltunk Londonban, januarban vettem a jegyeket. 30.000 ft volt oda vissza 2 főre. Azaz 15 ezer/ retúr / fő.


Szerintem nem sok.


2 éve februárban voltunk, akkor meg 6000/jegy volt, azaz 24 ezer a retúr kettőnknek.


Ryanair szerintem olcsóbb, de érdemes mind a 2 társaságot csekkolni.



Nápolyban is augusztus végén tavaly 50 ezer volt a retúr megintcsak 2 főre. Május körül vettem meg.


Párizst nem tudom.

2018. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
De hol melyik oldalon?
2018. ápr. 27. 18:59
 20/22 anonim válasza:

edreams

skyscanner

bravofly


Itt kiadja a legolcsóbbaktól kezdve a repjegyet, de kismillió dolgot is beállíthatsz magadnak, és aszerint szűri úgy.

Viszont tényleg alkalmazkodni kell, ha inkább az olcsóságra mész, mert akkor valószínűleg lehet, hogy nem szombattól-szombatig fog tartani az utad, hanem pl. keddtől hétfőig, mert akkor olcsóbb. Viszont ha már egy repülőjegyet ennyire nehezen találsz meg, lehet érdemesebb lenne neked irodával utazni...

2018. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!