Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi történik a repülőtéren?...

Mi történik a repülőtéren? Hogy kapom meg a beszállókártyát?

Figyelt kérdés
Camp leaders-sel megyek USA-ba idén, mindent elmagyaráztak hogy merre hogyan hány méterre kell menni a reptéren, de sose repültem és nem teljesen tiszta. Kaptam egy A/4-es lapot, amelyen minden utazásom járatszámmal együtt fel van tüntetve, de a beszállókártyát a helyszínen kell kinyomtatni. Ez hogy működik? Be kell vinni az adataimat és a gép tudni fogja vagy ezt valaki személyesen csinálja ott? (Elnézést a buta kérdésért, de igyekszem biztosra menni, még sosem repültem és elsőre ez nagy falat. :D)

2018. máj. 15. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Oda kell menj a check-in pulthoz és ott majd megkapod a beszállókártyát.
2018. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Camp leaders-esek mindig azt mondják, hogy használd a self-check in kioskot, de én nem ajánlom, mert mindig lefagy. Csak odamész a check in pulthoz, odaadod az útleveled és ők kinyomtatják a beszállókártyádat. :)
2018. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm! :)
2018. máj. 17. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!