Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan kell elképzelni a hely...

Hogyan kell elképzelni a hely jegy nélküli utazást?

Figyelt kérdés
Fapados járattal tervezek menni hamarosan külföldre. Ha nem muszáj, nem vennék most hely jegyet, illetve a három ismerősöm sem kíván, akikkel megyek. Ebben az esetben mikor fognak eligazítani, hogy hova ülhetünk? Lehetetlen, hogy egymás mellé tudjunk ülni? Eddig még csak hely jegy foglalással utaztam, ezért így nem tudom, enélkül hogyan működik. A válaszokat előre is köszönöm.

2018. jún. 1. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Mindjart megnezem a josgombben ennek a misztikus legitarsasagnak a "hely policy"-ját.
2018. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

A Ryanair és a Wizzair szétültet, hacsak nem utolsó pillanatban csekkolsz be ÉS szerencséd is van.


A helyet a check in során kapod meg.

2018. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
8%
A helyjegy magyarul egyetlen szó. Amíg ilyen alapvető dolgokkal nem vagy tisztában, ugyan mit keresel itt?
2018. jún. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Bezsálló kártyán már rajta lesz az ülés szám, de elöfordulhat, hogy nem egymás mellé fog szólni.
2018. jún. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
a beszállókártya is egy szó.
2018. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már olyat is hogy a beszállókártyán random adják a helyet. Meg olyat is hogy oda ülsz ahova akarsz / tudsz.


Hacsak nem kértek meg valakit szépen a helycserére akkor nem biztos hogy egymás mellé tudtok ülni.

2018. jún. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!