Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tudtok olyan oldalakat ajánlan...

Tudtok olyan oldalakat ajánlani, ahol lehet találni olcsó utazásokat?

Figyelt kérdés
Gondolok olyanra, mint a utazó majom, elárazott utazások, repülőjegy figyelők stb. stb.

2018. jún. 6. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
19%

Kérdésed alapján feltételezem, hogy van annyi eszed, a fészbukon megosztott 12 egy tucat ajánlatoknál többre vágysz.

Bár amikor azt az utazó állatot említetted, elbizonytalanodtam.

Kérlek egyértelműsítsd a kérdést, szemeteket akarsz olvasni, vagy minőségi lehetőségeket?

2018. jún. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! :) Természetesen a facebookos ajánlatoknál többre vágyom, és minőségibb oldalakat szeretnék olvasni. Ha tudsz segíteni, akkor köszönöm.

Az utazó állathoz pedig csak annyit fűznék hozzá, hogy szoktak érdekes cikkek lenni az oldalon, széles perspektívában, olyan helyekről is, amiket nem sűrűn látogatnak turisták, tehát a felfedezőknek igazi csemegék, én tudom ajánlani, hogy néha-néha kukkants rá, a sok szemét között, lehet találni érdekességeket is.

2018. jún. 6. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
2018. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%
utazóboci, utazótehén, utazókefe, utazószamár, utazóbirka, utazókemence, utazórekettyés.
2018. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!