Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Repülés, repülőjegyek

A kérdés

Hol lehet letölteni a Wizz Air-nél vásárolt utasbiztosítást?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Wizzair, Utazásbiztositás, letöltés

jún. 13. 16:54  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Megoldottam!

A biztosítótól kértem meg a kötvényt!

Tavaly még a Wizz küldte meg email-ben.

# 1/1Időpont jún. 14. 16:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Wizz Air-nél vásárolt utasbiztosítást hol lehet letölteni?
Hol tudok letölteni útlevél igénylő formanyomtatványt 16 éves személynek?
Ryanairnél miért csak az utazás előtt 4 nappal letölteni és kinyomtatni a normál utasfelvételt?
Ha repülővel utazok Belgiumba, kötelező-e utasbiztosítást kötni, vagy tartalmazza a repülő jegy?
A wizzair-nél most csináltam meg az internetes utasfelvételt, de miért nem engedi letölteni a Pdf fájlt?
Rayanair blokkot, számlát, bármit hol lehet letölteni? Tudom számlét nem adnak, de van valam, amit on-line le lehet tölteni, de nem találom honnan.

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Repülés, repülőjegyek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!