Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lehet aznapra repülőjegyet...

Lehet aznapra repülőjegyet venni? (pl ahogy vonatjegyet is veszünk)

Figyelt kérdés

Például egy üzletembernek váratlanul dolga akad egy másik schengeni országban, bemegy a reptérre és menne is egyből az első géppel.

(Csomagja nincs, csak egy kézipoggyásza.)

Csinált már valaki ilyet közületek? Mondjuk megindult a szülés és a férjetek pont egy közeli országban volt...



2018. jún. 14. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Persze, hogy lehet, de az ára nem lesz olcsó. Neten is vehetsz, illetve a reptéren van jegy árusítás. Nagyobb reptereken van Last minute pult is, talán ott érdemes kérdezni.
2018. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Reptéren nem mindig lehet jegyet venni. Én egyszer jártam így: Rómából hazafelé lekéstük a repülőt (hosszú történet), aznap délutánra vettünk jegyet a wizzaires gépre, de csak neten tudtunk. Lehet, hogy azon múlik, hogy fapados vagy nem, de nem tudom biztosan.
2018. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!