Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Repülés, repülőjegyek

A kérdés

Ha Amerikàba szeretnèk utazni, az esta vizumot ès repülőjegyet is jobb ha a sajàt bankszàmlàmról fizetem, hogy a èn nevem szerepeljen mindenhol?

ápr. 17. 09:07  Privát üzenet  

A válaszok
D. Brasco nevű felhasználó válasza:

Az esta nem vizum es a kutyat nem erdekli milyen szamlarol fizeted ki!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 17. 09:28 Privát üzenet
Nem fontos.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 17. 09:38 Privát üzenet

abszolut nem szamit; en vettem mar repjegyet sajat kartyaval es az estat is kitoltottem mar masnak a nevere (rokon, de nem egyezik a vezeteknevunk sem)

senkit nem erdekel :)

jo utat!

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 17. 23:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen a vàlaszokat

# 4/4Időpont ápr. 18. 09:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Magyarországhoz képest miben jobb és miben rosszabb Németország?
Zamárdin vagy Siófokon jobb a part?
Szeretnem megtudni, hogy hogyan lehet kijutni az USA-ba? Ha van utlevelem. Neztem az USA nagykovetseg oldalan de nem nagyon tudtam meg sokat.
Mivel jobb/gazdaságosabb közlekedni Londonban: Oyster card-dal vagy Travelcarddal?
Hol találok ilyen tematikájú világtérképet? Ázsiában vannak szép számmal bal- és jobboldali közlekedésű országok is, van olyan térkép ami azt mutatja meg, hogy hol közlekednek az...
A bécsi karácsonyi vásár nagyjából olyan, mint a budapesti, vagy sokkal jobb-szebb?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Repülés, repülőjegyek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!