Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair kézi poggyász az...

Ryanair kézi poggyász az utastérbe vagy feladni?

Figyelt kérdés

Tavaly repültem utoljára, akkor a 10 kgos kézi poggyászt felvittem magammal a gépre és feltettem magam fölé, abba tárolóba. Nem tudom a nevét. Sima jegy volt, nem elsőbbségi beszállásos.

Viszont most ezt olvastam a ryanair honlapján:


"A Standard jeggyel utazó utasoknak a nagyméretű kézipoggyászt a beszállókapunál díjmentesen a rakodótérben történő elhelyezésre Feladott poggyászként kell átadniuk. A Feladott kézipoggyászt vonatkozó szabályok érvényesek erre az esetre."


Akkor ez változott tavaly óta és már elveszik a 10kgos kis bőröndöt is, vagy én nem értelmezem jól? Sima jegyem van, semmi elsőbbségi beszállásos.

Köszi ha válaszoltak. Főleg aki utazott velük mostanában.



2018. jún. 18. 01:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs elsőbbségi beszállásod, csak a kis kézit viheted magaddal a fedélzetre (laptop táska, női kistáska, kis hátizsák, ami belefér a “kis méretű kézipoggyász” mérethatáráiba) a nagyot pedig a kapuban felcímkézik és a repülő mellett egy csomagkocsin kell hagyni, érkezéskor a csomagszalagon pörgetik ki, a check-in pultnál feladott bőröndökkel együtt.
2018. jún. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akik lepontoztak, kérem írják le, hogyan is működik ez valójában :)
2018. jún. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

De ez akkor nem régóta van így? És miért nem viheti mindenki a gépre magával? Eddig én akárhányszor repültem, soha nem volt olyan, hogy nem fér volna vagy ilyesmi.

2018. jún. 19. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!