Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Több különböző foglalás...

Több különböző foglalás egyidejűleg egy felhasználóval a Wizzair-nél lehetséges?

Figyelt kérdés

Proxyról kinéztem több, egymást pár napon belül követő utat, több célállomást érintve. Olcsóbb és nekem jobb is, mintha egyből a végcélra repülnék.

A kérdés tehát: lehetséges-e egyszerre egyidejűleg több eszközről (eltérő SIM-kártyával/IP-címmel) egy felhasználóval (Discount Clubos) több foglalást párhuzamosan elvégezni?

Azt szeretném elkerülni, hogy az A-->B út lefoglalása után megemelkedjen a B-->C út ára.

Lehetséges illetve szükséges-e ehhez ez a trükközés?


Aki nem tud illetve nem szeretne segíteni, ne válaszoljon! A normálisaknak köszönöm.



2018. jún. 21. 22:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Felesleges ez a proxy-s trükközés, ez az áremelős dolog egy városi legenda, legalábbis a Wizzair-nél biztosan nincs ilyen. Ha emelkedik az ár az nem azért fog, mert többször rákeresel, egyébként a weboldalon írják is, hogy az adott árkategóriás jegyből hány darab van még ha már kevés van. Ha ez nincs odaírva, akkor nem nagy az esélye, hogy napon belül emelkedjen az ára.
2018. jún. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Felesleges tulbonyolitani, emelgetni az araikat nem a hivatalos oldalak szoktak.
2018. jún. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Van ilyen, többször tapasztaltam. Most például egy pillanatra lefagyott a foglalás, és hopp, kétezer forinttal drágább lett ugyanaz a hely.
2018. jún. 22. 09:38
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Honnan veszed, hogy ugyanaz a hely lett drágább? A másik gépen nézve olcsóbb maradt?
2018. jún. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Én úgy látom, napon belül nincs áremelés. Most, amikor a nyaralásra néztem jegyet, minden nap nézegettem egy bizonyos időintervallumot. Mentek-mentek felfelé naponta az árak, aztán egyik napról a másikra majdnem felére leestek. Gyorsan megvettem a jegyeket, azóta néha ránézek, megint mennek felfelé... Viszont egy kisebb társaságnak vettem jegyet és drágábban adták, mintha egynek vettem volna...
2018. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%

KIcsit túltolod ezt a hülyeséget. Amúgy a gagyi szemét blogokat onnan ismered fel, hogy továbbadják ezt a cookie-törlős proxis baromságot.

Sajnos az a baj, hogy a hozzád hasonló (jobban képzett) olvasó pedig rácuppan.

2018. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#5

A gagyi szemét blogok ezt nagyon logikusan levezetik. Kifejtenéd kérlek, miért tartod baromságnak? Attól, mert összeesküvés-elmélet szaga van, még nem lesz valami hülyeség. Ez csak részletesen felépített automatizált profitmaximalizálás.

Ki is próbálhatod: nézegess egy útvonalat, keress egy dátumot ahol nem írja ki hogy "már csak x darab ülés van ezen az áron", és kattints rá párszor egy nap. Pontosan ezt csinálja, aki tervezi az utazását. Meglátod, drágább lesz.

2018. jún. 22. 20:31
 8/15 A kérdező kommentje:
#4 Egy - korábban nem használt - gépről foglaltam. Azon a gépen lett drágább, amelyiken keresgéltem.
2018. jún. 22. 20:33
 9/15 A kérdező kommentje:
(Bele-bele mentem a foglalási folyamatba.)
2018. jún. 22. 20:33
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltam a Wizzair oldalán, elindítottam egy foglalást a névmegadásig, aztán visszamentem az elejére és elindítottam még egyet. Nem változtak az árak.
2018. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!