Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Zsírégetés és izomépítés...

Zsírégetés és izomépítés egyidejűleg? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Fogyni a zsírból, és izmot építeni egyidejűleg? Vagy párhuzamosan? Vagy előbb le kell fogyni (szálkásítani), és aztán izmot építeni? Egyszerre a kettő nem megy? 32/F (Kezdő testépítő)

2014. márc. 29. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszerre nem megy a kettő sajnos.
2014. márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értelem szerűen persze az érdekelne ezzel a kérdésemmel kapcsolatban hogy lehetséges-e? Ha lehetséges, akkor hogyan? Speciális edzésterv, étrend, stb?
2014. márc. 29. 11:23
 3/10 A kérdező kommentje:
Kb. 15-18kg felesleg testzsír van rajtam. Ez is inkább a hasamon, derekamon, mellnél van leginkább. Régen kerékpároztam sportszerűen, deréktól lefelé megvagyok elégedve magammal a kezdéshez. Köszönöm minden kedves hozzászólónak a tanácsot! :)
2014. márc. 29. 11:27
 4/10 dirtboy ***** válasza:
naturálon nem lehet,nem fog menni,koxal lehetséges
2014. márc. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Eleinte menni fog a kettő együtt, főleg hogy kezdő vagy a testépítésben. De idővel már a meglévő izom és erő megtartása is nehézzé fog válni zsírégetés közben
2014. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor marad 2-hónapig a szálkásítás. Kezdő átmozgató edzéstervet űzöm 1-hónapja. Aerob bemelegítés (15-20 perc ellipszis tréner, futógép +nyújtások), aztán könnyebb súlyos terheléssel minden izomcsoport átmozgatása minden edzésen!


Szénhidrátot inkább csak reggel/délelőtt fogyasztok zabpehely+tejsavó fehérjeporral, esetleg teljes kiőrlésű kenyér 10-órainak...


Napközben csirkemell, hal (rizs nélkül) párolt zöldségekkel, salátával...


Vacsorára: (mivel este tudok edzeni), edzés utáni tejsavófehérje turmix...


Napi 3-liter ásványvíz.. Nagy vonalakban ezt nyomom, észre vettem a fogyást, de izmok szerintem így nem tudnak fejlődni a szénhidrát megvonások miatt!

2014. márc. 29. 12:01
 7/10 A kérdező kommentje:

Amiket használok:

Scitec 100% Whey protein Professional.

Biotech One-a-day multivitamin.

Biotech Flex Formula ízületvédő.

2014. márc. 29. 12:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Valami erősebb vitamin mindenképpen kéne. Biotechnek van egy jóféle B-Complexe.
2014. márc. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szintiszoli123 ***** válasza:

Kb. egy hónapja volt itt egy srác: T. B.

Azt mondta, lehet. Könnyebb a két folyamatot külön megvalósítani, de a kettő nem zárja ki egymást.

Rákérdeztem, hogyan.

Küldött egy könyv címet és egy linket egy angol nevű cikkhez.

Még nem sikerült megszereznem a könyvet, így nem tudom megmondani, mennyire tűnik megalapozottnak a dolog.

Aki kéri, privátban szívesen elküldöm.


T.B.!

Remélem nem gond.

2014. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nagyobb nem leszel, de formásabb igen, hizen az izomtónusod javulni fog, mert nem lesz rajta zsírköpeny. így előjönnek az erek, az inak és az izomkötegek közti hézagok. a zsír ezeket eltakarja, azért nagynak de kövérnek látszik az átlagember is. a testépítőknél ugyan ez igaz.
2014. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!