Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Amikor pár évvel ezelőtt a...

Amikor pár évvel ezelőtt a wizz airrel utaztam, pár nappal az utazás előtt kapta emlékeztetőt a foglalásomról. Most nem. Lehet valami gond?

Figyelt kérdés
A repülőjegy be van fizetve. Reptéri utasfelvételt is megrendeltem. A wizz air oldalán van regisztrációm, a személyes menümben szerepel a foglalás. Csak külön emlékeztetőt nem kaptam e.mailben. (Három nap múlva utazunk). Aki a wizz airnél foglalt kapott emlékeztető e.mailt mostanában?

2018. júl. 19. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket, biztos ami biztos.

Gyorsan megmondják és megnyugodhatsz.


Jó utazást! :)

2018. júl. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy kell felhívni. Ott a rendszerben a foglalás, felesleges parázni.
2018. júl. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én igazából azt nem értem, miért reptéri utasfelvételt rendeltél? Ha online csekkolnál be, akkor lényegesen olcsóbb lenne (lehet, pár évvel ezelőtt úgy csináltad és azért kaptál emlékeztetőt)

Ha a személyes menüdben szerepel a foglalás, akkor elvileg rendben van. Foglalási kódot is kaptál? (úgy emlékszem rá, azt online csekkolás nélkül is kell kapnod.

2018. júl. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma kaptam emlékeztetot.
2018. júl. 20. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!