Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan és hol lehet beváltani...

Kavics33 kérdése:

Hogyan és hol lehet beváltani a Ryanair csekket Magyarországon, amit a késés miatt postáztak?

Figyelt kérdés

2018. júl. 24. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Otp beváltja
2018. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én is ebben a cipőben járok, eddig 3 bankot hívtam, egyik sem váltja be...(OTP 2018.06.30-tól megszüntette az euro csekk beváltását, Erste nem váltja be és Citibank sem, ha nem vagy ügyfele) :-(
2018. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Mi akadályoz meg abban, hogy citibank-ügyféllé válj?

Régebben, mikor én még az otp-nél váltottam be az ilyet is csak ügyfeleknek váltották. Nyitottam náluk egy számlát egy hónapra, aztán mikor megkaptam a pénzt, menekültem is tőlük, mivel ők a legsz.rabb magyar bank.

2018. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Lakossági Citibank megszűnt, helyette van az Erste. Vállalati Citibank számlát pedig nem tudok nyitni magánszemélyként. :-( Pechünkre az Unicredit 2018. július 13. óta nem fogadja el a csekket. :-(
2018. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Facebookon ezt írta valaki, úgyhogy én is írtam ma a Ryanairnak, hogy utaljanak, mert MO-n nem váltja be egyik bank sem az eurós csekket. "Nekem is csekket küldött a Ryanair és több pénzintézetet, valutaváltót végigjártam, de "megnyugtattak", hogy már senki sem vált be csekket Mo-on. Ezután írtam a Ryanair-nek és kértem, h utalják át az összeget, amit meg is tettek."
2018. júl. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy írjuk meg nekik, hogy Mo-n nem váltják be a csekket? S akkor pénzt küldenek?
2018. júl. 26. 15:33
 7/9 anonim ***** válasza:
évek óta nem váltanak be külföldi csekket Magyarországon, és amennyi panasz érkezik a Ryanairhez Európa összes országából, kizárt, hogy ők ezt ne tudnák... direkt a kifárasztásra játszanak, mert úgyis lesz olyan, aki ezen a ponton unja meg a nyakukra mászást. ne add fel!
2018. aug. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ezt írta valaki facebookon, szóval van remény: :-) Írjatok ide (cswebform@ryanair.com), én tegnap megtettem, és jött is a válasz egyből, hogy 28 napon belül válaszolnak..


"A bankok sikertelen látogatása utan a Ryanair angol chat felületén írtam nekik kétszer is (a magyar felület nem töltődik be) és 20 majd 80 perc várakoztatás után megírtam nekik hogy Magyarországon nem vált egyik bank se be csekket (még ha nem is teljesen igaz) és legyenek kedvesek átutalni a pénzt ahogy az elejen igérték a számlámra. Egy hétig nem törtent semmi ugyhogy megegyszer irtam nekik ugyanitt. Ekkor már adtak egy e-mail címet cswebform@ryanair.com amire irhatok ezzel kapcsolatban egy újabb reklamációt. Itt minden adatot adjatok meg előre, foglalási szám, járatszám, email cim stb.

Majd két hétre rá jött az e-mail tőlük, hogy az elküldött csekket technikai nehézségek miatt nem tudják feldolgozni így 10 munkanapon belűl utalják az összeget a számlámra. Még itt se fűztem hozzá sok remény hogy megkapom a pénzt, de mai nap 7 munkanap után végre átutalták!!! 10 euro lett levonva összesen utalás és kezelési költség gyanánt de az a legkevesebb. Pontosan 3 hónap telt el a járatkésés és a kifizetés között.

Jó tanács annak aki hasonló cipőben fog járni, hogy kitartás, hajtani kell őket és előbb vagy utóbb de küldik a jogosan járó összeget 🎉🎉"

2018. aug. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat.
2018. aug. 8. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!