Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » WIZZ Priority szolgáltatás...

WIZZ Priority szolgáltatás nélkül el tudom vinni magammal a kézipoggyászom (55 × 40 × 23 cm) és egy kis hátizsákot, amiben az értékeim (mobilom, pénztárcám, +1 pulcsi) vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hét múlva utazom Máltára. Megvettem a repjegyet még augusztus elején. Nem kértem semmilyen plusz szolgáltatást.

Lenne egy kézipoggyászom (55 × 40 × 23 cm) és egy hátitáskám amit szeretnék magammal vinni. Nem fontos az elsőbbség beszállás, sem az, hogy a kézipoggyászom az utastérben legyen, így azt a CheckIn során feladnám. Ebben az esetben a hátitáska maradhat nálam és felszállhatok vele?

Köszönöm a válaszokat!



2018. szept. 16. 15:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem fogod tudni elvinni mert amikor megvetted a repcsijegyet az volt a szabály hogy egy kézipoggyászt vihetsz. Te pedig kettőt akarnál felvinni.

Kiszúrják és meg fognak büntetni.

2018. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Amikor a gépre szállok fel már nem lesz nálam más a hátitáskán kívül. Sőt, már a biztonsági ellenőrzés során is csak 1 táska lesz nálam. Kiderülhet valahonnan, hogy én már feladtam egy kisméretű poggyászt?
2018. szept. 16. 16:06
 3/16 anonim ***** válasza:
Hogy akarod feladni? Poggyaszkent? Nyilván kiderül mivel csak a beszallokartyaddal tudod feladni. De miért baj, ha kiderül?
2018. szept. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló


Az utasfelvételi pultnál ingyenesen fel kell adnom a kézipoggyászomat (55 × 40 × 23 cm). Ezt feladom a beszállókártyámmal, arra ráragasztják a feladást igazoló matricát. Gondoltam arra, hogy 2-szer nyomtatom ki a beszállókártyát, és a biztonsági ellenőrzésnél előveszem azt, amire nincs ráragasztva semmi. Azt nem tudom, így kiszúrják-e, hogy már van feladott kispoggyászom... Ha észreveszik, megbüntetnek és azt nem szeretném. De egy kis hátizsákért, amiben kb. 4-5 apróság, ám igen értékes dolog van, nem szívesen fizetnék oda-vissza 8100 ft-ot.

2018. szept. 16. 18:00
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Sosem értettem ezt a xarrágást. Ha egyszer egy csomagot vihetsz, akkor egyet vihetsz. Ha többet akarsz, akkro fizetned kell. Eg miért nem evidens ?
2018. szept. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Valamelyik jobb legitarsasaggal kellene utaznod, leginkabb Business osztalyon. Ha ennyira zsugori vagy, talan nem neked valo repules.
2018. szept. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz tudni trükközni. De a gond nem is lesz. Ugyanis a priority előnye, hogy akik igénybe veszik, azok 100%, hogy felvihetik a gépre a kézipoggyászukat. Akiknek nincs, azok 80%, hogy nem viszik fel. Ilyenkor ingyen feladják feladandónak..
2018. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Visszasírod te még azt a 8100 forintot, amikor elkapnak hogy sumákolsz...
2018. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket, igazán hasznosak. Főleg ez a néhány megmondó ember, akiből csak úgy fröcsög az intelligencia és a jóindulat. :-) Annak meg külön örülök, hogy ti csak úgy f*ssátok a pénzt. A légitársaság meg elmehet a búsba, hogy lassan havonta módosítják a feltételeiket és ilyen pénzéhesek, hogy egy oldaltáskát vagy egy kis hátizsákot ami az ölemben elfér nem enged felvinni. Egy telefonnak, pénztárcának, akció kamerának és tabletnek hadd ne kelljen már egy táskát kifizetnem.. Az egész nincs másfél kiló, de a zsembembe meg nem fér bele.
2018. szept. 16. 20:53
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a szabályzatot a wizz.air honlapján! Feketén-fehéren benne van, igen, a kicsi hátizsákot az értékeiddel felviheted, feltéve, ha nem haladja meg az ott leírt méretet (ami baromi kicsi, kb. 20x30 cm, nézz utána, a lényeg, hogy a csomagtartóba nem teheted fel, hanem az előtted levő ülés alá kell becsúsztatni). A pucsit kösd a derekadra.
2018. szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!