Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Most akkor Wizzair- en fel...

Most akkor Wizzair- en fel lehet vinni kis hátizsákot az utastérbe?

Figyelt kérdés
Volt aki utazott azota, amiota megvaltoztattak a cabin bag-ekre valo policy-t? Kis hatizsakot is le kell adni a gep aljaba? Vagy az maradhat?

2018. szept. 25. 11:00
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmi hatizsakra gondolok

2018. szept. 25. 11:06
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Múlt héten utaztam. Ha megveszed az elsőbbségit (kb 2 ezer forint), akkor nem kell sorban állnod, és garantáltan felviheted a hátizsákod, plusz még egy kis táskát mint retikül, vagy laptop táska. Szerintem megéri az árát.


Én így utaztam, de ahogy láttam, csak azoktól vették el a táskát beszálláskor, akinek kicsi húzós volt a kézipoggyásza. Tesómnak sem volt elsőbbségije, de felhozgatta az oldaltáskáját.


Szerintem készülj úgy, hogy fel kell adnod, szóval ne pakolj bele nagyon törékenyeket, bár szerintem ha nem húzós/kerekes a táskád, akkor nem foglalkoznak vele. (Előttem kb 10 embernek nem is nyúltak a hátizsákjához, szóval szerintem okés lesz.)

2018. szept. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Ha megveszed az elsőbbségit (kb 2 ezer forint), akkor nem kell sorban állnod"


En valahanyszor repulok, legalabb az utasok harmadanak van elsobbsegije, igy lesz ket sor. :)

2018. szept. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, koszi! :)
2018. szept. 25. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha befér az ülés alá, akkor elvileg fel lehet vinni.
2018. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!