Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Lehet internetet használni a...

Lehet internetet használni a repülőn?

Figyelt kérdés
Sok embernek elég bugyuta kérdésnek hangozhat (bocsi) de még életemben nem repültem és hallottam arról hogy repülő üzemmódba kell tenni a telefonokat repülés közben. Ez az internetre mennyire van hatással? Úgy értem a repülőüzemmód mire van hatással az eszközön? A laptoppal ugyan ez a kérdésem..

2018. okt. 5. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

A repülő üzemmódban nincs mobil hálózati működés, tehatg nincs internet, nincs telefonálás.

Európán kívüli gépeken van, ahol igénybe lehet venni fedélzeti wifit, európán belül nem nagyon van ilyen

2018. okt. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
És többnyire fizetős szolgáltatásokról van szó. Mondjuk én kimondottan örülök, hogy végre leszakadok a netről olyankor..
2018. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A repülő üzemmód letilt minden hálózati szolgáltatást. Tehát se wifi se 4G 3G 2G GSM semmi. A legtöbb társaságnál így kell használni az eszközeidet, telefont laptopot táblagépet okosórát, okoskarkötőt, okosfényképezőt, mindent. Van ahol van fedélzeti wifi szolgáltatás, de az ritka, ott is repülő üzemmódba kell rakni az eszközeidet és csak a wifit engedélyezed. De ez még elég ritka és főleg komolyabb légitársaságoknál fordul elő.
2018. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Amikor rossz szakmunkásba iratkozol, ráadásul szunyókálsz az órán, az előbb-utóbb megbosszulja magát: a repülőüzemmód azt jelenti, hogy a telefonod repül és úgy üzemel. Mert például hozzávágod a falhoz.

A repülő üzemmód, amire te gondolsz azt jelenti, hogy leülsz a helyedre, bekapcsolod a telódon ezt a funkciót és lapítasz. Nem okoskodsz, nem akarsz netezni.Kizökkensz abból a hülyegyerek-állapotból, amit egész évben csinálsz. Csak ülsz, és bámulod a felhőket. Élvezed az utazást.

Nem szólsz róla senkinek, nem posztolsz.

Még laptopon sem.

2018. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Most repültem tegnap Barcelonából Budapestre, és simán ment repülő üzemmódban a wifi!
2018. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Ötöske, persze, csak épp netezni nem tudsz, mert WiFi hálózat vagy nincs, vagy ha van, akkor a gatyádat kifizetheted érte.
2018. okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha letöltesz néhány filmet vagy offline használható játékot. Ezekkel repülő üzemmódban is el tudod foglalni magad.
2018. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2018. okt. 13. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!