Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyi kaját vihetek fel a gépre?

Mennyi kaját vihetek fel a gépre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Wizzairrel fogok utazni. Wizz priority szolgáltatást is vettem a jegyem mellé, ami abból is áll, hogy a kézipoggyaszomat is felvihetem a fedelzetre. Arra gondoltam, hogy reggelire való ételeket vinnék magammal, például müzlit, croissantot, kekszet, stb. (kb 1 hétre való reggelit). Nem fogják kidobatni velem ezeket? Mert picit sok szerintem ez a kajamennyiség és lehet nem fogják torelálni. Valaki, aki tapasztaltabb, el tudná mondani, mennyit vihetek fel?

Köszönöm a segítséget! :)



2018. okt. 31. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Senkit nem erdekel (bizonyos kereteken belul termeszetesen), hogy mi van a kezipoggyaszodban. Ha te 100 darab keksszel akarod kitomni abbol valo hiteddel, hogy mas orszagokban nem letezik etel, megteheted.
2018. okt. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
A szabályokat betartva bármit vihetsz. Ha a müzlihez tejet is szeretnél csomagolni, azt legfeljebb 1 decis üvegekben teheted. Nagyobb mennyiségű folyadékot, szúró és vágó eszközt és gyanús fémtárgyakat, drogokat nem vihetsz. Ezen kívül teljesen mindegy, hogy a megengedett helyet a kispárnáddal vagy müzlivel töltöd-e ki.
2018. okt. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem dobatják ki. Pár hete utaztam Wizzairrel. Reggel fél 7kor indult a gép, és leszállás után egyből mentem az irodába, így vittem magammal én is néhány csomagolt croissant-t, hogy a repülőn/taxiban megegyem. Sőt mivel elaludtam, a reggelinek szánt péksütiket is hozzádobtam, a kutyát nem érdekelte. Nincs kikötve sehol hogy ételt nem szabad a fedélzetre vinni. Még folyadékot is szabad, csak kis üvegekben.
2018. okt. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják kidobatni, csak nem látom értelmét a dolognak: spórolni nem fogsz vele, mert ezek pont azok a dolgok, amit egy drágább országban is olcsón meg tudsz venni. Ha ételallergia/érzékenység miatt vinnéd, akkor sem érdemes, mert Európában mindenhol vagy ugyanolyan, vagy jobb választék van, mint Magyarországon ilyen téren (jó, talán Koszovóban és Moldovában nehezebb organikus quinoamüzlit találni, de gondolom ott sem lehetetlen). Szóval ha nincs más cuccod és neked megéri, hogy ezekkel tömöd tele a poggyászod, akkor hajrá, nem fogják kidobatni, amíg folyadék nincs köztük.
2018. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Igen, spórolás miatt szeretném így, viszont ezek eleve vannak itthon, tehát mem itthon akarok bevásárolni és úgy vinni
2018. nov. 1. 18:38
 6/6 anonim válasza:
100%

Amiket leírtál, nyugodtan viheted. Én rendszeresen jövök-megyek, van hogy 1-2 kg kolbász ( mert mint tudjuk külföldön sincs abból a kerítés, mindenféle szendvicsek, stb, szóval nyugodtan :)

Arra vigyázz hogy főtt tojást ha nem muszáj ne vigyél fel, mert a múltkor egy csini fitnesz pláza szöszke cuki magenta nő azt vitt magával, hát...vót szag na...:D

2018. nov. 2. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!