Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzairnél le lehet mondani...

Wizzairnél le lehet mondani egy kuponnal félig kifizetett repülőjegyet? Járt már valaki hasonlóan?

Figyelt kérdés
Brüsszelbe nézegettem repjegyeket, az egyik napon belül el is jutottam a teljes foglalásig, ahol a végösszeg számításánál beírtam egy korábbi voucher kódot, hogy megnézzem tényleg elfogadja e a rendszer. Mivel végül akivel mentem volna neki nem volt jó az időpont hagytam az egészet. Ez másfél hete volt, erre ma reggel érkezett az üzenet , hogy küldik a számlát fizessem ki a fennmaradó összeget, a foglalás meg van erősítve. Tudom, én voltam béna, hogy beírtam a kódot. Ilyenkor ha nem fizetem ki a fennmaradó összeget a kupont gondolom bebukom, de ezenkívül van még valami szankció? A járatot sehol nem tudtam visszamondani, a törlés pedig 20.0000. A repjegy meg 30.000 volt. Írtam a wizznek, de valaki járt már esetleg hasonlóan?

#Wizzair #voucher #jaratlemondas
2018. nov. 8. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a kupont bukod, egyéb szankció nincs.
2018. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!