Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Repülés, repülőjegyek

A kérdés

Wizzairnél le lehet mondani egy kuponnal félig kifizetett repülőjegyet? Járt már valaki hasonlóan?

Brüsszelbe nézegettem repjegyeket, az egyik napon belül el is jutottam a teljes foglalásig, ahol a végösszeg számításánál beírtam egy korábbi voucher kódot, hogy megnézzem tényleg elfogadja e a rendszer. Mivel végül akivel mentem volna neki nem volt jó az időpont hagytam az egészet. Ez másfél hete volt, erre ma reggel érkezett az üzenet , hogy küldik a számlát fizessem ki a fennmaradó összeget, a foglalás meg van erősítve. Tudom, én voltam béna, hogy beírtam a kódot. Ilyenkor ha nem fizetem ki a fennmaradó összeget a kupont gondolom bebukom, de ezenkívül van még valami szankció? A járatot sehol nem tudtam visszamondani, a törlés pedig 20.0000. A repjegy meg 30.000 volt. Írtam a wizznek, de valaki járt már esetleg hasonlóan?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Wizzair, voucher, jaratlemondas

nov. 8. 18:42  Privát üzenet  

A válasz
Szerintem a kupont bukod, egyéb szankció nincs.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont nov. 8. 21:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha oda vissza veszem a repülőjegyet feltétlenül helyszínen pontos dátumot mondani kell vagy bármikor vissza jöhetek?
Tudnátok mondani mi a legolcsóbb retúr repülőjegyet, ami holnap, azaz 27. -én indul, és 28. -án, vagy 29. -én jön vissza?
Egy már korábban (neten) lefoglalt repülőjegyet vissza lehet mondani ill. meddig lehet visszamondani?
Valaki megtudná mondani hogy hogyan lehet Tunéziába úgy menni hogy nem hotelbe akarok menni? Szóval csak sima repülőjegyet szeretnék venni?
Repülőjegyet vissza lehet mondani? Vissza adják a pénzt?
Előre lefoglalt repülőjegyet vissza lehet mondani?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Repülés, repülőjegyek rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!