Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyiért sikerült repjegyet...

Mennyiért sikerült repjegyet foglalnotok Zakynthosra?

Figyelt kérdés
És mikor mentetek?
2018. nov. 18. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 13 ezerér vettük a mi retúr jegyünket wizzairnél de ez 3 vagy 4 éve volt már nem emléxem. Azt tudom hogy júliusban mentünk és előző év augusztus végén vettük a jegyet ennyiér.

2018. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy ideje figyelgetem Zakit is, de ennyiért még sosem láttam. Hogyan sikerült ilyen olcsón? Nálam 40 körül volt odavissza a legolcsóbb. (per fő)
2018. nov. 18. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy történt, hogy az előző válaszoló 4 éves adatot mondott... Azóta igencsak megemelkedtek a fapados jegyárak is, főleg népszerű helyekre.
2018. nov. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, gondolhattam volna. Most ennyiért valószínű már nem lehet kifogni. Vannak még mindig népszerű úticélok olcsón, repültem 12 ezerért Korfura is (retúr) és Fuerteventurán is jártam már 24 ezerért de már a Kanári-szigetek is egyre megy fel. Zakynthosnál mennyire reális ez a 40 ezer, tudja valaki? Mehet még lejjebb vagy ne reménykedjek? Jövő nyárról lenne szó természetesen, nem most foglalnám.
2018. nov. 19. 23:20
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Szia!

Azt hittem csak műkedvelő vagy a kérdéseddel, ha azt mondod Zakira akarsz menni olcsón akkor kérdezzed azt!

Szerintem olyan 25 ezerből le mehetsz Athénbe és onnan vagy hajóval vagy repcsivel tovább. Ez is alternativa ne felejtsd el!

2018. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még nem biztos, hogy oda fogok menni, egyenlőre tájékozódom, de ez nem ide tartozik. Köszi, egyébként a hajós átszállás is játszik.
2018. nov. 30. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!