Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz air Cabin crew! Tudnátok...

Wizz air Cabin crew! Tudnátok segíteni kérlek?

Figyelt kérdés

Minden álmom, hogy légiutaskísérő lehessek. Igazából minden passzol, kivéve... a magasságom. a 165 cm közelében sem vagyok. 158 cm vagyok, és sajnos nőni nem fogok már. Volt egy lány, akit 160 cm-el felvettek, ő a papírra, amit az elején ki kellett tölteni, 165-öt írt be.

Igazából az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ezt ki lehetne "játszani" valahogy, vagy esetleg magasságmérés is lesz? Úgy tudom, hogy azt nem mérnek, viszont 210cm-et kell elérni lábujjhegyen, az megy.

Köszönöm a válaszokat előre is, kérlek csak olyan válaszoljon aki esetleg már járt az Open Day-en, vagy éppen Stewi a wizznél. Köszönöm!

22/L



2018. dec. 7. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha a többi megvan, szép külső, jó fogak, ápoltság, nyelv,...akkor esélyes vagy.

Manapság már nem annyira menő ez a munka.

2018. dec. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek az eloirasok nem viccbol vannak, hanem biztonsagi okokbol. Amikor en voltam voltak atlagos, voltak magas lanyok is, de 158 centivel egyertelmuen kituntel volna a tomegbol. Es meg egyszer ismetlem, ez nem kitolas, hanem biztonsagi megfontolas. Az ilyen 160 vagyok de 165ot irtam kamuknak meg inkabb ne higgy.
2018. dec. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nem jartam open day-en es nem vagyos stewie (de pilota igen) szoval valaszolnek:


ha beszallsz a gepbe es az ulesek feletti polcok (overhead bin) ajtaja nyitva van, elered az ajtokat hogy azokat becsukd? Mert a legikisero (a sok kozul) egyik feladata, hogy miutan az utasok oda pakoltak a taskaikat, te becsukd azokat az ajtokat. Ha egy terhes holgy utas megker, hogy tedd fel a taskajat, elered a polcot?

Ha nem ered fel ugy, hogy labujjhegyre allsz, akkor beszelhetsz 10 nyelven, akkor sem fognak felvenni. (Ugralni nem lehet ;D)


Ezert (is) van min-max magassag eloiras erre a munkara.


Nem errol beszelek (ez Boeing gepeken van): [link] Ezt alulrol kell feltolni.


hanem errol (ez Airbus gepeken van, a Wizz Airbusokat hasznal): [link] ha ezt elered, akkor van eselyed! ;)

2018. dec. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

angol tudas a minimum

meg egy kis gugli hasznalati kepesseg sem art, foleg igy 22 evesen:


[link]

"You are a minimum of 165 cm (ladies) or 175 cm (gentlemen) tall, with an arm reach of 210 cm while standing on tiptoes."

2018. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat ,az utolsónak pedig uzenném, hogy látom, vannak szövegértés problémák. Mindenki tudja jól mi a minimum requirements, engem az érdekelt van e még így esélyem, nem véletlen írtam, hogy a 165-öt nem érem el.

Köszi a többieknek.

2018. dec. 8. 20:50
 6/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy teljesen ki vagyok ez miatt, életemben most először volt egy életcélom, de ez is romba dőlt, egy olyan dolog miatt, amiről nem tehetek. borzasztó érzés :(
2018. dec. 11. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!