Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Egy kis kézitáska volt már...

Egy kis kézitáska volt már akinek elég volt egy 4 napos utazásra? (3 éjszaka)

Figyelt kérdés
2018. dec. 13. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kézitáskával utaztam Vietnamba 15 napra és bőven elég volt. 4 napra meg pláne elég.
2018. dec. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy volt elég? pl ruhákat hogy oldottad meg?
2018. dec. 13. 09:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen. Vittem 5 pólót, 5 bugyit, 3 sortot, és 1 könnyű vászon nadrágot. Mást nem. Pipere dolgokat mint tusfürdő, sampon, spray, izzadásgátló, fogkrém, fogkefe azt kint Vietnamban szó szerint fillérekért vettem. Törülközőt minden szállodában adtak. Minden nap tisztát kaptam. 2-3 naponta a szennyes mennyiségétől függően szintén fillérekért kimosták. Hát így bőven elég egy kézipoggyász. Az egész nem volt még 8 kilós sem.
2018. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Attól függ... Angliába pl. kell legalább 3 váltás cipő, ha megázol legyen száraz, ez eleve nagy helyet foglal. Télen váltás pulcsik, nadrágok helyigényesek szintén. Nyáron három ruha, három bugyi meg egy váltás szandál és a fürdőruha belefér... De a három napban ha napközben túrázni mész, este valami jobb helyen vacsorára, akkor az is öltözködés igényes. Függ attól is, mennyi piperét, otthoni kényelmes cuccot, milyen pizsamát viszel.


Alapból, átlagos időjárás esetén egy háromnapos városnézésre be lehet csomagolni egy kézitáskába.

2018. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Angliában élek 11 éve.

Fürdőruhát felesleges hozni hacsak nem közvetlen a tengerparthoz mész, bár a víz nyáron is hideg. Télen sem kell 4 napra 3 váltás cipő. Bőven elég 1 ami rajtad van, csak az legyen jó cipő. Vacsorához sem kell külön kiöltöznöd hacsak nem egy golfklubba mész vacsorázni. 3 napra is elég pár póló, pár bugyi, 2 nadrág. Télen egy jó kabát, pulcsi. Esőkabát jó ha van évszaktól függetlenül.

2018. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
még valamit. Piperét sem kell hozni, hiszen a 99 pennyben mindent megtudsz venni..
2018. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 poundland <3
2018. dec. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%

Az élet alapvető kérdéseit forszírozod. Ha egy középső csoportos óvodást megkérdezel, valószínűleg már fel tudja sorolni, mit rakna egy hátizsákba 3 napra.

Lehet, neked is sikerülne.

2018. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!