Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Reptéren ki lehet húzni egy...

Reptéren ki lehet húzni egy éjszakát?

Figyelt kérdés

Körülbelül 10 éve ki szeretném próbálni a repülést, de eddig sosem nyílt lehetőségem rá. Most viszont - fél év bizonytalanság után - az idő előrehaladtával súlyosbodó, krónikus betegséget diagnosztizáltak nálam, így szeretnék minél több mindent kipipálni arról a bizonyos bakancslistáról.


Európai nagyvárosokba találtam akciós jegyeket, de olyanokat nem, amikkel egy napon belül oda és vissza is jutok, maximum másnapi visszautat találtam. A transzfert és a szállást nem tudom megengedni magamnak, viszont nem tudok tovább várni. Mondjuk délutáni landolás után el tudom tölteni az időt a reptéren a másnap reggeli visszaindulásig? Kötelezhet valaki arra, hogy bemutassam a repjegyemet? Ha nem, simán mondhatnám azt is, hogy lekéstem a csatlakozásomat, azért vagyok ott stb. Kaját és vizet vinnék magammal, azzal nem lesz gond.



2018. febr. 5. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Hát ennek ugyan semmi értelme sincs, de megoldhato. Vizet mondjuk nem tudsz vinni egy napra elegendőt, lévén 100ml a folyadék maximum
2018. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
57%
Többször töltöttem az ejszakat az Amsterdami repteren csatlakozasok miatt ..nincs semmi problema..aludhatsz a padokon mint sokan masok..vigyel magaddal a gepre egy üres flakont a viznek..vannak ivóviz csapok amivel meg tudod tölteni..igy nem kerül 4-5 €-ba
2018. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A jó hír az, hogy rengeteg olyan célállomás van, ahova reggel kimehetsz, este hazajöhetsz. Valószínűleg nem jól keresel, használj valami rendes keresőt: azair.com vagy skyscanner ideális erre.

Így egészen biztosan találsz egynapos jegyeket Charleroi-ra, Milánóba, Rómába, Nápolyba, Londonba, Eindhovenbe, Berlinbe, Billundba, Koppenhágába... hadd ne soroljam tovább.

De ha elfogadsz még egy tanácsot: rengeteg olcsó hely van, ahova a szállás pár ezer Ft éjszakánként. Főleg a Balkánon. Lemész, megalszol 1-2 napot Szarajevóban, Szófiában, Tiranába majd hazajössz olcsón. Ráadásul még látsz is valamit.

2018. febr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl wizzairreggel 6.20-korjön Eindhovenbe, 8,20-ra itt van, 17.35-kor megy vissza Pestre. Reggel 9 és du 3 közt simán megnézed Eidhovent, a sima helyközi busz 20 perc alatt bevisz a városközpontba a reptérről.
2018. febr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs ismerosoddel akivel egyutt utazhatnatok? Amugy az airbnb egesz olcso. Es a skyscanneren nezz jegyet ott tuti talalsz jo arakat. Esetleg ha nem vagy szivbajos akkor keress meg egy olysn alapitvany aki olyan beteg emberekkel foglalkozik mint te. Nekem unokatesom mikor csontrakos lett (igaz o fiatal volt, 2-3. osztalyos volt altalanosban), neki segitett egy alapitvany kijutni madridba. Teljes programot szerveztek neki, nezett meccset, ment bika viadalra, segitettek az utazasban is. Probald meg hatha.
2018. febr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg olyat nezhetnel hogy ejszaka jossz mesz, napkozben varosnezes, vagy ugy hogy az egyik repules legyen ejszaka?
2018. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos ez nekem már nem fog összejönni, de köszönöm a sok választ és a végtelen kedvességeteket, nem is számítottam ennyi segítségre. Ha repültök a közeljövőben, azért gondoljatok rám, ha megkérhetlek titeket ilyesmire. Még egyszer köszönöm.
2018. márc. 17. 22:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Ohh nagyon sajnálom, nem tudom mi pontosan a betegséged, de ne add fel, küzdj és tarts ki a végsőkig, élvezd az élet minden pillanatát.
2018. márc. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!