Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogy lehet ennyi ár különbség?

Hogy lehet ennyi ár különbség?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetséges az, hogy Turkish Air-nél, Isztambul Budapest vonalon, a légitársaság oldalán több, mint 200 ezer a jegy 2 embernek, amíg ugyan ezt a jegyet ugyan úgy nagy poggyásszal a Bravofly 60 ezerért adja? Létezik, hogy ilyen olcsón is meg lehet venni?

Nehezen hiszem el. Tudom, hogy a one way jegyek drágábbak, na de, hogy ekkora különbség legyen! :O

Megmerjem venni Bravoflyon?



2019. jan. 15. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
letezik, en mar sok jegyet vettem a bravofly-n gond nelkul, szinte mindig olcsobban a rrpjegyel ha OTA- n keresztul veszed kiveve a fapados
2019. jan. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En nem igazan tudom ajanlani az ilyen oldalakat. Egyreszt ha barmi gaz lenne, teljesen elerhetetlenek, masreszt pedig anno mi is vettunk nehanyszor ilyen helyeken jegyet, egeszen addig amig egy allitolag amugy teljesen megbizhato oldalon (a momondo meg ma is iranyit oda vasarolni akarokat, meg egyeb nagy siteok is, sajnos) megroviditettek bennünket tobb szazezer forinttal, mert rosszul kezeltek az adatokat. Szoval, en biztos nem vennem meg. De ha ennyibe kerül, akkor Turkish helyett pegasust neznek, amugy is. Altalaban meg ha a plusszokat kersz is, nem szokott dragabb lenni 100 euronal egy ist-bud nalunk a legtobb idoszakban.
2019. jan. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem egy Budapest Istanbul jegy ritkán drágább 100 eurónál. Ha ennél drágább jegyeket találsz akkor valami vírust nyaltál be.

A bravofly egy jó oldal de nem a magyar hanem a külföldi verzióji. Próbáld ki úgy is.

2019. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!