Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha kiskorú vagyok és a bőröndö...

Ha kiskorú vagyok és a bőröndömbe elrejtek néhány cigarettát akkor azt át tudom vinni a határon vagy nem?

Figyelt kérdés

2019. febr. 15. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Átvilágítják a csomagokat, úgyhogy lehet, hogy nem tudod átvinni.

Amúgy miért szeretnél kockáztatni és átcsempészni?

Eladásra vagy saját használatra?

2019. febr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Saját használatra.Londonba utaznánk az osztállyal,de egy hét cigi nélkül elég nagy kihívás lenne és nem hiszem,hogy ott tudnék szerezni,mert úgy gondolo,hogy nema dják ki csak úgy,olyannak akiről lerí,hogy nem felnőtt.Dehát a cigaretta az csak dohány és papír nem?Azt ,hogy tudnák kimutatni?És miért ne vihetném át?Ha meg pl a melltartómba rejtem el akkor?
2019. febr. 15. 10:47
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudod átvinni, fejlett a technika, ki tudják mutatni a melltartóban is. Max úgy tudod átvinni, hogy lenyeled és ott kiüríted a wcbe. De ebbe bele is halhatsz (nem mintha a dohányzásba nem halnál bele hosszútávon).
2019. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Az előző két válaszoló vagy trollkodik vagy nagyon tájékozatlan. Nyilván átviheted, a kutya se fog vele foglalkozni, el se kell rejteni, nem viszel semmi illegálisat. Ugyanúgy ha Londonban meglát a rendőr cigivel nem fogja tőled elvenni, mert semmi illegális nincs abban, ha kiskorúként dobhányzol, csak a vásárlása és az eladása tiltott.
2019. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Ami nincs tiltva, azt szabad.
2019. febr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a két utolsónak
2019. febr. 15. 14:03
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg abban a cigiben nincs egy kis TNT is elvegyítve, viheted. Az átvilágítás nem a tinigyerekek szívatását szolgálja, hanem a repülésre kifejezetten veszélyes eszközök és anyagok kiszűrését.
2019. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%
Ez az út a vérpadra vezet,mondta Rideghváry Baradlaynénak.
2019. febr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Tudtommal minden országban birtokolhatsz cigarettát kortól függetlenül, csak a vásárlást kötik korhoz. Ha mégis van olyan ország, ahol a birtoklása is tilos, akkor esetleg elvehetik. Ha EU-n belül utazol, akkor pedig bele se néz senki a bőröndödbe, mert nincs vámvizsgálat.
2019. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

Vihetsz cigit, csak a mennyiség korlátozott - sztem 1 kartonnyit beengednek szinte bármelyik európai országba.

Ha 12 éves Vagy, akkor is átviheted

2019. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!