Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Aeroflot russian airlines...

Aeroflot russian airlines Budapest-Moscow Moscow-New York járaton van ingyenes étkezés?

Figyelt kérdés

Ha igen, mit adnak enni?

És milyen?


2019. febr. 26. 23:50
 1/7 lencsefőzelék ***** válasza:
82%
Én ugyan elég régen utaztam az Aeroflottal, de ingyen étkezés nincs, viszont benne van a jegyárban. Azt adnak, amit kérsz. Volt vega, gluténmentes, normál stb. Legalább 10-féléből lehetett választani. Persze nagy adag kajára ne számíts, de egy könnyű ebédnek jó volt. Nagyobb távolságra lehet, hogy nagyobb adagokat adnak, ezt nem tudom, én nem New York-ba utaztam velük.
2019. febr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
én úgy tudom hogyha az út 4 óránál hosszabb, akkor kaját kell biztosítaniuk
2019. febr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú úton adnak kaját. Függ attól hogy ennyi az a repülési idő, és mikor. Ha este kezded a repülés akkor felszállás után 1 órával már adják a vacsorát. Sok repülőtársaságnál ha vega vagy, lehet előre szólni. De a gépen 2 féle étel közül lehet választani. Vagy csirkés/ marhás, sertés féle kaja (ez az egyik variáció) vagy tenger gyümölcsei / halas kaja. Külön van még a vega étrend. (vagy aki előre jelzi muszlim étel stb) Adnak kávét, teát, üdítőt stb. Ezeket lehet kérni bármikor. Reggel ha még repültök jön a reggeli. Ez is 2 féle szokott lenni. Meg ugye az előre szólt étrend. Ha még van több órányi repülés , és belefér akkor adnak tízórait is.
2019. febr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:32

Az lemaradt, hogy az étel mennyisége, minősége, és hogy hogyan tálalják erősen függ, hogy a gépen melyik osztályon utazol. A turista osztályon nem olyan jó. A premium economy osztályon ( ez még nem az első osztály, de sokkal jobb mint a turista.. igaz jegyárban is drágább) ott már nagyobb adagot, finomabb ételeket adnak, Első osztályos meg ugye porcelán tányérból eszel 5 * vacsorát. Az étlap is minden osztályon más.

2019. febr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2019. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kekszet ilyesmit ha zárt saját csomagolásában van felvihetem a repülőre kivihetem amerikába a kézipoggyászba?
2019. febr. 27. 21:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most januárban mentem végig az angol, dán, USA, kanadai határokon nem gyári csomagolású brownie-val, bevallottam, senkit de senkit nem érdekelt.
2019. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!