Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Aki nem főz, hogyan oldja meg...

Aki nem főz, hogyan oldja meg az étkezéseket olcsón Budapesten?

Figyelt kérdés
ebédre és vacsorára is étteremben enni vagy neten rendelni nagyon drága, akár napi 2-3 ezer ft. Mit lehet tenni?

2017. jún. 24. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Napi egy meleg étkezés nem elég? Azért mert általában nem főzök, egy szendvicset még meg tudok csinálni.

Önkiszolgálókban sokszor van napi menü 1000Ft alatt; én rendelek (előre, nem aznap), kb 700Ft - igaz kis adag, de nekem elég.

2017. jún. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dzseri ***** válasza:
96%

valami kifőzde, önkiszolgáló napközben

reggeli és a vacsora pl: valamilyen felvágottas szendvics

2017. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
17%

Napi egy meleg étkezés nem, nem elég. Tapasztalat. Nem lehet állandóan zsemlén élni. Egyébként pedig aki azt mondja kajafutár ilyen rendelős cégtől, az nagyon-nagyon felejtős!


Az összes hányadék!!! Kutyulmány az összes én már végigpróbáltam! De az egésszégkonyha a leggázabb!!!!

2017. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Többnyire felhúz egy gyűrűt egy nő ujjára és hazaviszi fizetetlen házicselédnek.
2017. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

A Vegafutár finom kaját szállít, abból a meleg ebéd megoldva. Reggelire zabkása, müzli, esetleg omlett vagy rántotta. Vacsorára saláta, sajttál, túró, tojás, rozskenyér, joghurt, hummus stb. Közte kis étkezésnek zöldség, gyümölcs, olajos mag, edzés után esetleg proteinszelet.


Én nem feltétlen igénylek egynél több meleg ételt naponta, igaz, a hidegkonyha tekintetében túlléptem a zsemle szintjén

... :D

2017. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5. vagyok, még azzal egészíteném ki, hogy az ebéd megvan 600-900 forint közt, a töbi meg ugye bolti áron.
2017. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
"Többnyire felhúz egy gyűrűt egy nő ujjára és hazaviszi fizetetlen házicselédnek." Anyád is az volt? :O
2017. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az édesanyámmal is ezt tették, amíg el nem vált.
2017. jún. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Az olcsóság azért elég relatív, nekem többet ér egy óra szabadidő, mint az az 1000-1500Ft amit spórolnék. Amúgy munkahelyi kanti, környékbeli étkezdék, éttermek, mikor mihez van kedvem.
2017. jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%

"Napi egy meleg étkezés nem, nem elég. Tapasztalat. Nem lehet állandóan zsemlén élni."


Embere válogatja. Nekem például naponta sem kell meleg kaja. Tapasztalat. Az enyém. A hideg étel nem zsemlét jelent.

2017. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!